Únor 2010

Úspěch Alice v Chorvatsku + dojmy Avril

28. února 2010 v 19:51 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS

Poslední spolupráce Avril s Timem Burtonem a Disney byla velmi vzrušujícím projektem nejen pro fanoušky! Stejně, jako to bylo vzrušující pro nás, to bylo vzrušující i pro Avril! O této zkušenosti mluví velmi příznivě a s pýchou v hlase. V nedávném rozhovoru prohlásila: "Byl to pro mě opravdu velmi zvrušující projekt a jsem ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Nikdy bych takovouto příležitost nemohla odmítnout." Avril o Alici řekla už spoustu úžasných věcí včetně toho, že to bylo "cool".

A pozor - tenhle song, který Avril napsala a nazpívala pro film Alenka v říši divů, boduje po celém světě. Například v Chorvatsku se za pár dnů vyšplhal v hudebním žebříčku ze 17. místa na neuvěřitelné 6. místo!
Je opravdu vzrušující vidět, jak Avril po několikaleté pauze opět boduje.

Abbey Dawn - trička NEW

28. února 2010 v 13:27 | lavigneavril-avril.blog.cz |  TRIČKA (WOMAN)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Nové Kalhoty Abbey Dawn

28. února 2010 v 13:25 | lavigneavril-avril.blog.cz |  KALHOTY (WOMAN)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Zítra brzy ráno Avril vystoupí na uzavíracím ceremoniálu zimních OH

28. února 2010 v 13:24 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
Zítra brzo ráno se bude konat uzavírací ceremoniál Zimních Olympijských her ve Vancouveru. Minulý týden se objevila informace, že by tam měla vystoupit i Avril Lavigne.
Už se mě spoustu z Vás ptalo, kdy a kde se to bude vysílat a tak jsem zapátrala a našla to pro Vás.

Dnes NBC vysílala reklamu, která sdělovala, že se tam opravdu Avril objeví a že zazpívá song stejně jako Nickelback a Neil Young.

Slavnostní zakončení XXI. zimních olympijských her pořádaných v kanadském Vancouveru můžete sledovat zítra ve 2:30 ráno na ČT2!


Avril: new interview with Billy Bush - 15. 02. 2010

27. února 2010 v 20:39 | lavigneavril-avril.blog.cz
Avril poskytla nový skoro čtyřminutový rozhovor, ve kterém se rozpovídala o novém albu. Zopakovala, že první singl vyjde na jaře a že to bude něco naprosto odlišného od její dosavadní kariéry. Zdůrazňuje, že psala písně hlavně pomocí piána. Dále říká, že to je pro ní hodně speciální projekt, na kterém spolupracovala i s Deryckem. Pracovalo se jí s ním velmi dobře a říká, že je to úžasný producent, skvělý muzikant a že je prostě cool.
No prostě si to poslechněte sami :)


Avril na premiéře Alice In Wonderland oslnila róbou od D&G

27. února 2010 v 20:38 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
Avril Lavigne je krásná od přírody a na premiéře filmu Alice In Wonderland nám dala příležitost opět říci 'wow'.
Všichni lidé nejen na premiéře, ale i na zahraničních stránkách komentovali, jak krásně na Avril vypadala! Například tento krátký článek na hollywoodlife.com se objevil tento článek ↓

WOW, Avril! Opravdu jsi se vyparádila a myslíme, že vypadáš skvěle.
Avril Lavigne jsme viděli v šatech v punk-rockovém stylu, které si kanaďanka nedbale oblékla. Opravdu si tímto gestem obstarala glam. Hvězdička, která pro film nazpívala Alici (která hrála na závěru filmu), oslnila v černých šatech od Dolce & Gabanna.
Avril, jsme opravdu potěšeni, že jsi se tak vyparádila!


Avril Lavigne a Deryck Whibley jsou stále přátelé

27. února 2010 v 20:36 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
Mohli byste zůstat přáteli s vaším ex? Avril Lavigne ANO! Ona a frontman skupiny Sum 41 Deryck Whibley jsou stále přátelé i poté, co se po tříletém manželství rozvedli.

Dvojice byla spatřena ve stejném autě 25. února na premiéře Alenky v říši divů v Londýně! Možná si říkáte, co dělal na premiéře Deryck. Ten pro film pomohl zremixovat song Alice, který nazpívala Avril. Také spolupracoval s Avril na jejím čtvrtém studiovém albu Pink Crust!
Avril nedávno v show Ryana Seacreasta hovořila o jejím pracovním vztahu s Deryckem.
"Je to pouze můj kamarád, byli jsme přátelé opravdu dlouho a vždycky budeme. Jsme rodina a zůstaneme v kontaktu" říká zpěvačka.
Většina párů se po rozchodu dost hádá, ale Avril se překvapivě ke svému ex staví velmi dobře. Myslíte, že by se mohli dát opět dohromady?

Překlad by a-lavigne.blog.cz


ZDROJ:


Alice In Wonderland - world premiere

26. února 2010 v 8:57 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
Včera, 25. února 2010, proběhla v Londýně dlouho očekávaná světová premiéra filmu Alice In

Wonderland (Alenka v říši divů).
Této akce se zúčastní samozřejmě reřisér Tim Burton a hlavní postavy filmu - Mia WasikoWska, Johny Depp, Anne Hathaway aj.
Na premiéře by se měla objevit nejen Avril Lavigne, která k filmu napsala soundtrack, ale i její ex-manžel, Deryck Whibley.
Premiéra začně okolo půl šesté londýnského času, což znamená v zhruba v půl sedmé našeho času.

Premiéru můžete sledovat živě clicknutím na obrázek ↓
Various (2004)

26. února 2010 v 8:53 | lavigneavril-avril.blog.cz |  INFO,ROZHOVORY, Z ČASOPISŮ
Free Image Hosting