Březen 2010

Lavigne a Whibley nejsou opět spolu

30. března 2010 v 16:51 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
NEWS
Ptáte se, jak je to teď s Avril a Deryckem? Přeložila jsem pro Vás jeden z milionu článků. Je to snad jediný článek, který tvrdí, že spolu partnerský vztah nemají. Věřte čemu chcete :)

Kolem kanadských rockerů Avril Lavigne a Derycka Whibleyho poslední dobou kolovali zvěsti, že jsou od uvedení jejich rozvodu opět spolu.
Důvodem pro drby je toto: Avril prý dostala záchvat žárlivosti, když narazila na jednu z Deryckových přítelkyň, Hannu Beth, v Hollywoodském nočním klubu v únoru. Ale jeden žárlivý výstup nedokáže romanci vrátit zpět.
Mezi Avril a Deryckem však stále hrajou důležitou roli podmínky smlouvy - takže hurá zpět spolupracovat do nahrávacího studia (společně odložili 4. album Avril, které už dokončují).
Od jejich únorové hádky se opět začali společně ukazovat na veřejnosti a opět začali fámy o jejich vztahu.
K pomluvám a drbům dali Avril a Deryckem další příležitost minulý týden, protože si zašli na veřeři v Hollywoodu předtím, než si zašli dát společné tetování...

Článek napsala Lindy Massarelly, QMI Agency, Los Angeles.


Hillary Duff o Avril

30. března 2010 v 16:49 | lavigneavril-avril.blog.cz |  INFO,ROZHOVORY, Z ČASOPISŮ
Tohle je už starší článek a určitě jste o této "roztržce" slyšeli :)

Herečka a zpěvačka Hilary Duff řekla její názor na Avril Lavigne.
Hillary byla znepokojená Avril hlavně v roce 2003. Kritizovala jí za postoj, který Avril držela ke svým obdivovatelům a fanouškům.
Duff řekla pro OK! magazín: "Nedávno jsem řekla něco o tom, jak Avril nemá ráda, když se fanoušci oblékají jako onarta. Podle mě by si toho měla vážit, protože to je kompliment. Ona mě za to nazvala svatouškem. Všichni přeci zkoušejí hledat, kdo jsou a jaké je jejich místo ve společnosti. Takže já jsem ta "hodná holka" a ona je tou "špatnou holkou" nebo "párty holkou!"


Katy Perry o hitu Complicated

30. března 2010 v 16:49 | lavigneavril-avril.blog.cz |  INFO,ROZHOVORY, Z ČASOPISŮ
Starší, ale zajímavý článek.

Katy Perry odhalila, že měla konflikt s nahrávacími společnostmi kvůli tomu, že po ní chtěli, aby se víc podobala Avril Lavigne.
Popová hvězda připouští, že se jí na začátku kariéry pokusil hudební průmysl přirovnat k image Avril.
"Když jsem s kariérou začínala v 17ti letech, hitem byl song Complicated a všichni po mě chtěli, abych napsala podobný song" řekla Katy.
Perry dodává, že ignorování jejích požadavků jí dovolilo pěstovat svou vlastní image a její kariéra rychle vzlétla.
"Řekla jsem 'Podívej, tohle je její a tohle jsem já. Všichni milují její song a doufejme, že se všem budou líbit i moje."


Avril Lavigne: video for Animals

30. března 2010 v 16:45 | lavigneavril-avril.blog.cz |  VIDEA - NEZAŘADITELNÉ

Avril dala povolení organizaci New Leash On Life, aby použili její song I'm with you k zprostředkování důležité zprávy ohledně odložených či týraných zvířat.

Avril zatím neplánuje dítě

28. března 2010 v 19:57 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
NEWS

Avril Lavigne ještě neplánuje mít dítě a to minimálně dalších pár let.
Kanadská zpěvačka připouští, že se zatím necítí připravená stát se matkou. Momentálně se soustředí hlavně na její hudební kariéru a další záležitosti.
"O můj bože! Nechci mít dítě ještě zhruba osm let" řekla Avril pro OK! Magazín. "Mám ještě hodně co dělat. Já ani nevím, jak bych zvládla psa. Opravdu nejsem připravená. Jednoho dne se stanu matkou, ale určitě ne do mých třiceti."
Lavigne je momentálně zaneprázdněná přípravami na její nové album, věnuje se své módní značce Abbey Dawn a pracuje na v pořadí již druhé vůni.

Avril Lavigne balancuje mezi Brody Jennerem a ex-manželem

28. března 2010 v 19:53 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
NEWS
Na eonline.com se včera objevil tento článek. Prosím, neberte ho moc vážně. Je to bulvární článek a nikdo kromě samotné Avril nemůže vědět, co je na tom pravdy. Takovýchto článků se od nejnovějších paparazzi fotek, kde je Avril opět s Deryckem, vyrojilo snad milion - ani nemá smysl je všechny překládat, protože jsou o pořád o jednom a tom samém.
Avril Lavigne se prostě nemůže rozhodnout mezi Brody Jennerem a jejím ex-manželem Deryckem Whibleym... Takže se schází s oběma!
Zdroj řekl, že Avril a Brody spolu rozhodně chodí.
"Avril se s Brodym setkala před pár měsíci v Koi restauraci, kde ho poslala před fotografy. On a jeho přátelé by mohli být zábavná partička, se kterou by Avril chodila ven" říká Avrilin blízký zdroj. "Ale jejich přátelský vztah se rychle proměnil v romantiku, když se do něj Avril zamilovala."
Dvojice společně vařila večeře a koukala na filmy, ale Avril byla nedávno opět viděna v náručí svého rockového ex-manžela....
"Na celý minulý víkend Avril někam zmizela s Brodym. Dělá kotrmelce mezi ním a Deryckem" řekl zdroj pro E!.
Kromě toho si zpěvačka v posledním měsíci s oběma nechala udělat tetování.
"Nechala si s Deryckem udělat novou kérku a opět to vypadalo, že jsou sjednocená dvojka" říká zdroj. "Ale pak se znovu sešla s Brodym a oba si nechali udělat také tetování."

Přestože naše zdroje říkají, že Lavigne říká, že se 'jen baví', její přátelé si myslí, že by bylo lepší, kdyby se rozhodla dříve, než někomu ublíží.


Avril and Brody Jenner was spotted at party in LA

27. března 2010 v 18:36 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
NEWS
Avril Lavigne a Brody Jenner byli viděni v pondělí na párty.
Zpěvačka, která se minulý rok rozvedla s Deryckem Whibleym, byla s televizní hvězdičkou viděna v Los Angeleském klubu Industry a svědci tvrdí, že se stále drželi za ruce.
Jeden kolega Avril řekl: "Avril a Brody se skvěle bavili na banketě. Dvojice tancovala, zpívala, popíjela.. Vypadali velmi přátelsky"
Avril a Brody byli poprvé spojeni minulý měsíc a přátelé říkají, že si spolu užívají tajné schůzky.
"Chodí spolu, ale udržují to v tajnosti. Chtějí spolu zažít hezké chvilky. Vypadají spolu roztomile."
Od rozchodu s Deryckem, který byl s Avril žanatý 3 roky, už byla Avril romanticky spojována s hercem Wilmerem Valderramem a dědicem Brandonem Davisem, ale její přátele tvrdí, že s oběma je jen kamarádka.
Po odhalení, že se Avril a Deryck rozvádějí, zůstala Avril neoblomná a tvrdí, že dvojice zůstane přáteli.
"Deryck a já jsme byli spolu 6 a půl roku. Byli jsme přátelé od mých 17ti let a začali jsme spolu chodit, když mi bylo 19. Vzali jsme se v mých jednadvaceti. Jsem vděčná za čas, který jsme spolu strávili a jsem vděčná, že můžeme být i nadále přátelé. Obdivuji Derycka a mám k němu obrovskou úctu. On je ten nejúžasnější člověk, kterého znám a miluji ho celým svým srdcem. Deryck a já se rozcházíme, ale jdeme vpřed v pozitivním duchu."


HUSTÉ FOTO AVRIL.

27. března 2010 v 18:35 | lavigneavril-avril.blog.cz |  FOTOGALERIE - NEROZTŘÍDĚNÉ (NEZAŘADITELNÉ)
1

Avril netušila, jak by někomu mohl vyznít název 'Forbidden Rose'

27. března 2010 v 18:33 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
NEWS

http://a-lavigne.blog.cz/
Zpěvačku Avril Lavigne by nikdy nenapadlo, že by jméno její nové vůně, "Forbidden Rose," mohlo být považováno za hrubé a že by mohlo být přirovnáno ke slengovému termínu pro slovo vagina.

"Niky jsem na to nepomyslela" říká Lavigne. "Nikdy se to k tomuhle nemělo přirovnávat. Reklama je založena na černé růži, takže to má být teoreticky gotická zahrada. Je to tajemný."

could be considered rude and likened to a slang term for "vagina."

"I have never thought of that," Lavigne said. "It never came up in meetings. The advertising is based around a black rose so it´s supposed to be a gothic garden. It´s mysterious."

Avril vystoupí na Saturday Night Live

26. března 2010 v 18:49 | lavigneavril-avril.blog.cz |  NEWS
NEWS
Pořad Saturday Night Live byl už od roku 1975 hostingem spousty nejvtipnějších a
nejprestižnějších komiků. SNL také přivítalo dlouhý seznam působivých umělců včetně legendární skupiny ABBA, Boba Dylana, The Rolling Stones či momentálně žhavých Black Eyed Peas či Green Day.
Podle nejnovějších informací to vypadá, že by Avril měla být speciální host na této show!
Ačkoliv je to už několik let zpátky, co princezna vystoupila na Saturday Night Live, až do dnešního dne za toto vystoupení stále obdržuje čestná uznání.
Na internet se dostala informace, že bude Avril mít (cituji) "jedno z nejlepších hdudebních vystoupeních desetiletí", které má být zahrnuto na připravovaném dokumentárním SNL!AVRIL VE VĚZENÍ - FOTOMONTÁŽ

26. března 2010 v 14:15 | lavigneavril-avril.blog.cz |  FOTOGALERIE - FOTOMONTÁŽE

AVRYCK - FOTOMONTÁŽ

26. března 2010 v 13:00 | lavigneavril-avril.blog.cz |  FOTOGALERIE - FOTOMONTÁŽE
lavigneavril-avril.blog.cz