Leden 2013

NOVÁ ZPRÁVA OD AVRIL: The Avril Lavigne Foundation - ROZŠIŘUJEME

29. ledna 2013 v 19:14 | DanyAvril |  The Avril Lavigne Foundation - Články
Avril napsala na svůj web od nadace http://theavrillavignefoundation.org zprávu ohledně rozšíření její nadace, což je úplně úžasná zpráva, že se Avrilině nadaci tak daří. Je super, že Avril se tak angažuje pro nadaci. Avril o teto informaci informovala na twitteru. Na blogu se podívejte na zprávu z twitteru zde -> Avrilina zpráva z TWITTERU LEDEN 2013 - (4).

Zde se podívejte už na samotnou zprávu od Avril:

Ahoj všichni,

Šťastný Nový Rok! Zažila jsem tolik legrace, když jsem pracovala s vámi všemi v loňském roce na zvyšování povědomí a finančních prostředků pro Avril Lavigne Foundation. Opravdu cítím, že jsme tým a nemůžu se dočkat toho, co nás v tomto roce čeká!

Dnes jsme s potěšením oznamujeme, že rozšiřujeme Avril Lavigne Rockstar Club na dalších deset amerických a kanadských měst. Díky vaší podpoře, Avril Lavigne Foundation vybrala deset zcela unikátních a zábavných rekreačních programů, které skutečně představují naše R.O.C.K.S. misi - poskytnout respekt (R), příležitosti (O), volby (C), znalosti (K) a sílu (S) dětem a mladistvím, kterí žijí s vážným onemocněním či postižením.

Něco málo o každém z deseti klubů jsou uvedeny níže, pozor na více zábavy aktualizace o nich v tomto roce na Avril Lavigne stránkách nadace, Facebooku a Twitteru. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na naše tiskové zprávy. Já se opravdu těším na setkání děti, milují tyto skvělé programy a doufám, že vy taky!

Xo,
Avril

Southern California: Stipendia for Camp Oakese a hudební program / ​​talent show, která se bude jmenovat "The Avril Lavigne Rockstar Talent Show."

Greater Houston in Texas: Stipendia pro letní táborníky a programu, který přinese místní hudebníky a umělce do tábora dávat hudební lekce.

South Florida: Rockstar kuchaři--výcvikový tábor, jak naučit děti jak s postižením i bez vaření dovednosti, které vyvrcholily v kuchař-off výzvu.

Goodwill Northern Rocky Mountain (Montana) : Sociální dovednosti třídy pro děti se zdravotním postižením, třídy mateřské školy pro rodiče dětí se zdravotním postižením, na koních, terapie programu, a sourozeneckých workshopů.

DuPage & the Fox Valley Region (Illinois): Taneční terapie program pro děti s tělesným postižením.

Hawaii: pouze program pro děti se zdravotním postižením na ostrově Oahu, bude podporovat mládežnické skupiny pro holky a dívky, stejně jako tábory víkendový den pro rodiny dětí se zdravotním postižením.

Nevada: Zábava program pro dospívající a mladé dospělé s postižením bude obsahovat exkurze a akce v místní oblasti, včetně bowling, karate a hudební lekce a sportu.

Washington: Multi-smyslový learning centrum v Táboře Stand By Me poskytnout prostor pro děti učit se a zažít různé smysly.

Mahoning, Trumbull, and Columbiana Counties (Ohio): Pokračovat v podpoře programu, který rekruti dospívající bez postižení z místních vysokých škol se připojit k Rockstar klubu a účastnit se aktivit a exkurzí s dětmi se zdravotním postižením.


lberta, Canada: Adaptivní kola - program s jízdními koly , které mohou být upraveny, aby se jel děti se zdravotním postižením na Camp Horizons.

(Poznámka - z časových důvodů se jedná jen o volný překlad - zdali chcete - v celém článku naleznete článek v originále- jinak přímo na stánkách The Avril Lavigne Foundation ZDE -> http://theavrillavignefoundation.org/users/WUhW2ZGM/blogs/5012541)


Avrilina zpráva z TWITTERU LEDEN 2013 - (4)

29. ledna 2013 v 18:46 | DanyAvril |  NEWS: Avrilina zpráva z TWITTERU
Avril: (Before: 46.min) -> We're expanding the Club at ! Yay! Read my blog on the website:
///
Avril: (Před: 46.min) -> Rozšiřujeme Club at ! Jo! Přečtěte si můj blog The Avril Lavigne foudation stránka:

Beverly Hills 10/05/2009

28. ledna 2013 v 20:28 | DanyAvril |  - PAPARAZZI 2009
Přidávám ještě paparazzi fotky z roku 2009. Avril na nich vypadá úžasně.

Sydney 29/03/2011

28. ledna 2013 v 19:29 | DanyAvril |  - PAPARAZZI 2011
Objevily se nové paparazi fotky ze Sydney z roku 2011 v HQ. Tyto fotky byly vyfoceny na události, kde taky byl natočen jeden díl WTH.TV.

Kreslená Avril :))

26. ledna 2013 v 18:25 | DanyAvril |  FOTOGALERIE - KRESLENÁ AVRIL
Přidávám jednu úžasnou kresbu Avril z facebookové stránky Chceme Avril Lavigne v ČR Děkuji♥


Nickelback - Far Away - October 8th 2012 - Wembley Arena UK.

26. ledna 2013 v 18:18 | DanyAvril |  VIDEA - NEZAŘADITELNÉ
Píseň Far Away na koncertě Nickelback věnoval Chad -Avril. ZA VIDEO MOC DĚKUJI

Avrilina zpráva z TWITTERU LEDEN 2013 - (3)

26. ledna 2013 v 18:12 | DanyAvril |  NEWS: Avrilina zpráva z TWITTERU
Avril: (Před.: 2.Dny) -> Team Lavigne in full efect.
Avril: (Před.: 2.Dny) -> The Team


Avrilina zpráva z TWITTERU LEDEN 2013 - (2)

18. ledna 2013 v 19:23 | DanyAvril |  NEWS: Avrilina zpráva z TWITTERU
Avril: (Před 11.hod-.) -> "Nová hudba bude k dispozici již velmi brzy. Děkuji za to, že jste mně tak podporovali a byli tak trpěliví. Ve všech směrech ze sebe vydávám to nejlepší.
Avril: (Před 11.hod-.) -> "Přidávám ještě poslední dodělávky k nové písni, kterou jsem napsala."

Maclean's Magazine 2002

17. ledna 2013 v 19:42 | DanyAvril |  - PHOTOSHOOTY 2002
Photoshoot z roku 2002 pro Maclean´s Magazine.

Seventeen Magazine 2011 in HQ

17. ledna 2013 v 18:01 | DanyAvril |  - PHOTOSHOOTY 2011
Přidávám fotky z photoshootu 2011 pro Seventeen Magazín 2011 ve vysoké kvalitě.