Červen 2013

Avril a Chad si řeknou své ANO a to brzy!

29. června 2013 v 22:10 | DanyAvril |  NEWS

Tak a je to tady, Avri a Chad si řeknou už brzy své "ANO". Avril jeve Francii, kde bude probíhat i svatba. Vypadá to, že svatba proběhne teď o víkendu nebo teď o víkendu bude rozlučka, a svatební obřad bude 1. července. Toto datum je pro Avril důležité, jednak Avril a Chad spolu chodí od 1. července 2012 a také 1. července je v Kanadě svátek Kanaďanů. O svatbě na twitteru informoval Mike Heller:


I když je svatba ve Francii, podle informací na svatbě nebude nikdo chybět, všichni pozvaní dorazí. Na svatbě bude i Lindsey Blaufarb. Bývalá tanečnice Avril, Gabriel Panduro - kamarád a stylista Avril napsal, že s těší až Lindsey zase uvidí.
Gabriel PanduroLindsey Blaufarb

JINAK ZA CELÝ BLOG OBROVSKÁ GRATULACE!!!


Happy B-DAY Evan

29. června 2013 v 21:48 | DanyAvril |  NEWS

Já vím, sice opožděně, ale nebyl přístup k netu :( :D :D . Takže dne 27. 6. 2013 měl Evan Taubenfeld narozeniny. Oslavil 30 let. Je to zpěvák, bývalý kytarista Avril, ale hlavně její dobrý kamarád. Za blog tedy gratulujeme. Poslechněte si jeho nový song "still in love somehow".


Wham Bam festival and HTNGU venality

29. června 2013 v 21:25 | DanyAvril |  NEWS

a-lavigne.blog.czAvril plánuje další propagaci v Kanadě, konkrétně v Torontu. 31. srpna se zpěvačka zúčastní festivalu Wham Bam, který organizuje KiSS 92,5.
ZDROJ: a-lavigne.blog.cz

Avril Lavigne - "Here's To Never Growing Up" - (Cover by The Main Level)

29. června 2013 v 21:22 | DanyAvril |  VIDEA - NEZAŘADITELNÉ
Přidávám jeden cover k písni Here´s to never growing up od skupiny The Main Level.

Animace s Avril

27. června 2013 v 14:44 | DanyAvril |  ANIMACE

Blend s Avril

27. června 2013 v 14:43 | DanyAvril |  BLENDY

MSN Meets Avril Lavigne

27. června 2013 v 14:42 | DanyAvril |  VIDEA - INTERVIEWS(ROZHOVORY)
Pro přehrání videa klikněte na obrázek.


Capricho, Brazil (July)

27. června 2013 v 14:35 | DanyAvril |  FOTOGALERIE - Z ČASOPISŮ

Avril na titulce Brazilského časopisu Capricho.

AVRIL !FLASHBACK!(5) - 26.6.2013

26. června 2013 v 18:35 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!

Pro dnešní FLASHBACK byl vybrán článek, přesněji recenze CD Goodbye Lullaby ROK:2011. Tato recenze je zajímavá, avšak berte jí prosím s rezervou. Víte jak je na tom musicserver s recenzemi ;) ;). A k recenzi si pusťte celé GL. xo DanyAvril

Pozdní dospívání

Čtyři roky svět čekal, než se Avril Lavigne rozhoupe k dalšímu počinu. Novinka "Goodbye Lullaby" je překvapivě nabitá klidnými, skoro až akustickými, fláky, které zřejmě příliš nepotěší milovníky její předešlé tvorby. Jedno velké pozitivum ale placka skýtá: z Avril je konečně velká holka.

Avril Lavigne - Goodbye Lullaby
Vydáno: 7.3.2011
Celkový čas: 52:11
Skladby: Black Star, What The Hell, Push, Wish You Were Here, Smile, Stop Standing There, I Love You, Everybody Hurts, Not Enough, 4 Real, Darlin, Remember When, Goodbye, Alice
Vydavatel: Sony Music
Vyčítal jí někdo před čtyřmi lety, že deska "The Best Damn Thing" je na vdanou ženu příliš potřeštěná a nedospělá? Tak konečně jste se dočkali, Avril Lavigne natočila desku korespondující s jejím věkem, a to možná někteří z fanoušků, kteří jsou zvyklí na divočejší zpěvaččiny počiny, nemusí rozdýchat. "Goodbye Lullaby" je hořkosladké album zpěvačky, kterou semlel život a hledá sama sebe. Povídačky o vdané paní, o které jsme se otírali před čtyřmi léty, už pozbyly aktuálnosti, Avril má v občanském průkazu napsáno "rozvedená". A právě toto partnerské selhání se nejvíce promítá na aktuální novince. I když fráze, kterou vypouští do éteru každá celebrita, že zůstává se svým ex v dobrém rozpoložení, je zde více než pravdivá - Deryck Whibley se na celém počinu producentsky podílel. Rozohněná Kanaďanka se očišťuje od svých boláků pomocí hudby, stejně tak dává najevo ale nově nabytou nezávislost a vztahy, kterými prochází. Celé album se vrací na počátek minulé dekády, kdy zpěvačka bodovala s prvními dvěma deskami "Let Go" a "Under My Skin". Bláznivost z "The Best Damn Thing" je ta tam. Z většiny jsou písně klidného ražení v down tempu, žádná divočina se nekoná. Avril se neopírá ani o miliony zvukových efektů, ani o auto tune. Je to intimní počin, nezvykle vyrovnaný. Chybí mi ale zpěvaččina obvyklá živočišnost - pokud nejste ve správném rozpoložení, tak vám při poslechu písní v mírnějším tempu bude vyskakovat na mysl jedno jediné slovo: monotónnost. Avril neriskuje. Nezkouší nové hudební polohy. Písně odsýpají podle sympatického, leč stejného mustru. Pokud Avril opravdu prohlásila, že jiná píseň podobná "What The Hell" se na albu už neobjeví, nelhala. Rychlý, euforický a hutný zvuk kombinovaný se starou zpěvaččinou drzostí už v ostatních sonzích není k nalezení. Ve zbylé třináctce je těžké určit jednoznačný hit, který by zburcoval rádia. Chytlavě se tváří ohnivější "Smile" nebo napjatá, ale ambiciózní "Everybody Hurts". Moc mě baví "Darlin", kde se Avril nechá doprovázet jen kytarou a vynikne její dívčí hlas. Avril, která si sama napsala všechny písně, se projevila jako zručná autorka, která pokud se bude ubírat touto cestou, může toho ještě hodně povědět. Zatím jí pod nohama zůstalo příliš mnoho kamení, o které párkrát zakopla. Avrilino rockerské a dovádivé období je nenávratně v prachu, i přesto, že kus břitkosti si pořád ponechala. Zpěvačka překvapila svou jemnou, klidnou a citově vyrovnanou deskou, která jí ale ubere několik fanoušků, protože postrádá u Avril Lavigne kdysi jasnou prvoplánovost a tah na branku.


Avril asi nevystoupí na charitativním koncertě v Hirošimě

26. června 2013 v 17:59 | DanyAvril |  NEWS


Avril pravděpodobně zrušila účast na koncertě v Hirošimě. Charitativní koncert na šíření míru. Důvody jsou zatím neznámé. Třeba se to změní a Avril na konec vystoupí.

Nová zprava od Avril (nadace)

26. června 2013 v 17:53 | DanyAvril |  The Avril Lavigne Foundation - Zprávy od Avril
ZDROJ: a-lavigne.blog.cz -> Článek je převzáty z blogu a-lavigne.blog.cz. Proto kopírujte se zdrojem.
Ahoj všichni,
nové album vyjde již brzy, což je úžasné, jen jsem vás chtěla poinformovat o mojí charitativní nadaci the Avril Lavigne Foundation. Minulé léto jsem zažila skvělé chvilky během návštěvy kempu Easter Seals v Big Bear. Tam jsem se setkala s účastníky tábora i dobrovolníky, a dozvěděla se tak plno věcí z jejich zkušeností.
a-lavigne.blog.cz
Jedna z věcí, kterou jsem tam zjistila, bylo to, že všichni účastníci tohoto letního kempu to tam milovali. Jenže někteří z nich nejsou schopní se do kempu vracet a to kvůli ceně pobytu. Od té doby spolupracuje moje nadace s nadací Easter Seals, abychom zjistili, jak těmto lidem pomoci!
Právě proto jsem pyšná, že mohu oznámit existenci programu CAMP S.T.A.R.S - zkratka znamená Summer Time Avri Rock Stars. Díky vaší podpoře pomůžeme padesáti postiženým dětem k uskutečnění jejich snu prožít následující léto v tomto kempu pro ně určeném. Bez vaší pomoci by si to dovolit nemohli. Program CAMP S.T.A.R.S. bude spolupracovat hned s pěti kempy v Americe a Kanadě. O programu se můžete více dozvědět zde.
K příležitosti tohoto oznámení pro vás také mám speciální video z mojí návštěvy kempu Oakes z minulého roku.
Sdílejte ho, pokud jste stejně jako já nadšeni z programu CAMP S.T.A.R.S.!
Xo,
Avril

Propagace Ice Tea

26. června 2013 v 17:40 | DanyAvril |  VIDEA - NEZAŘADITELNÉ
Tři fotky na kterých lze vidět potisky s IceTea. Vše slouží k propagaci IceTea, který je v prodeji v Číně a Avril se stala jeho tváří.

Ice Tea photoshoot

26. června 2013 v 17:14 | DanyAvril |  - PHOTOSHOOTY 2013