Srpen 2013


www.singwithavril.com with Women's College Hospital Foundation - START

31. srpna 2013 v 15:19 | DanyAvril |  The Avril Lavigne Foundation - Články
Právě začal projekt od Avril s The Avril Lavigne Foundation a Women's College Hospital Foundation. O projektu se dočtete ZDE / ČLÁNEK K PROJEKTU. V ulicích se objevily už první "nahrávací studia". Podívejte se na fotky.AVRIL !FLASHBACK!(16) - 30.8.2013

30. srpna 2013 v 19:08 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!
Dnešní flashback jsou dvě videa! První písnička "ALL THE SMALL THINGS" jedná se o cover z roku 2007. A další také cover písnička "TIK TOK" od Keshy. ROK: 2007 a 2011
Užijte si pátek! A jak jinak než s Avril! DanyAvril :*

Sing With Avril singwithavril.com

30. srpna 2013 v 19:02 | DanyAvril |  The Avril Lavigne Foundation - Články


Kanadská zpěvačka Avril Lavigne je známá pro své rock 'n rollové vibrace. Nyní vyzývá své fanoušky z Toronto a z celého světa, aby ji pomohli nahrát jednu z jejích starých melodií. The Avril Lavigne Foundation spolupracuje s Women's College Hospital a nabízí tak fanouškům životní šanci zazpívat si s Avril na remixované verzi zpěvaččiny inspirativní balady "Keep Holding On".
"Jsem nadšená, že se můj hlas spojí s hlasy mých fanoušků a společně tak podpoříme Women's College Hospital," říká Avril. "Cílem The Avril Lavigne Foundation je pomoci dětem, jejich rodinám a komunitám cítit se jako rockové hvězdy. Proto jsme velmi pyšní, že můžeme být součástí něčeho tak úžasného, jako je speciální kampaň pro komunitu v Torontu."
Fanoušci můžou nahrát jejich hlasy u zvukových stánků Raise Your Voice, které budou rozmístěny na různých místech v okolí Toronta od 31. srpna až do konce září. Jakmile vše bude hotové, nahrávky se zremixují. Píseň bude vydána mezinárodně na iTunes a výtěžek půjde na konto Women's College Hospital.
Jak se tedy do nahrávání zapojit?
Dej do toho vše a předveď se na jednom ze zvukových stánků Raise Your Voice uvedených níže. Ujisti se, že jsi zaregistrovaný/á na facebookové stránce na aktualizovaném seznamu.
Avril však nezapomněla ani na své fanoušky, kteří nežijí v Torontu - ti se stále můžou zapojit do online nahrávání přes stránky singwithavril.com.

Molson Canadian Amphitheatre
909 Lake Shore Blvd W, Toronto
Saturday, August 31
4:30 - 10 p.m.

CN Tower 3
01 Front St W, Toronto
Sunday, September 1
11 a.m. - 4 p.m.

Canadian National Exhibition
210 Princes' Blvd, Exhibition Place, Toronto
Monday, September 2
10 a.m. - 5 p.m.

Oshawa Centre
419 King St W, Oshawa
Friday, September 20
9:30 a.m. - 9 p.m.

Woodbine Beach
1675 Lakeshore Blvd E, Toronto
Saturday, September 21
11 a.m. - 3 p.m
ZDROJ: a-lavigne.blog.cz

Avril talks about Miley's performance at VMAs

30. srpna 2013 v 18:45 | DanyAvril |  INFO,ROZHOVORY, Z ČASOPISŮ
Všichni od neděle 25. srpna nemluví o ničem jiném, než o Video Music Awards a provokativním vystoupení, které tam předvedla Miley Cyrus společně s Robinem Thicke. Kelly Clarkson nazvala tento výkon "smolný" a kritici byli na roztrhání, její vystoupení označili za trapné a nešťastné.
Ale ne všichni jsou proti dovádění Miley. Avril Lavigne se ve jedné rádiové show před pár dny promluvila o jejím vystoupení. "Je mladá a samu sebe vyjadřuje prostřednictvím hudby," vysvětluje a pokračuje, "hudba je kreativní východisko pro nás všechny, takže Miley si jede prostě to svoje, ať už se to lidem líbí nebo ne." Bez mrknutí oka dodává, že žádná publicita je špatná publicita. "Teď o ní lidé mluví, to je nejdůležitější."
Lavigne není žádný amatér v tom jak se dostat do centra mediální pozornosti. Když v roce 2002 udeřila na hudební scénu, byla považována za pop punkovou princeznu, čímž zničila škatulku popových princezen, kterým v té době vládli Britney Spears a Christina Aguilera. Avril nosila obyčejná trička, volné kalhoty a spíš než na svoji image se zaměřovala na hudbu. Mediální popularitu si získala, když si brala zpěváka SUM 41 Derycka Whibleyho. O čtyři roky později se dvojice rozešla.
Nic z toho se pravděpodobně nemůže rovnat nečekanému odhalení, kterým Avril vloni v létě překvapila celý svět - zasnoubení se s Chadem Kroegerem z Nickelback. Je to příběh jako z pohádky: dívka potká chlapce, dívka společně s chlapcem pracuje na hudbě, dívka se do chlapce zamiluje a žili spolu šťastně až do smrti. "Můj manažer, Larry Rudolp, přišel s nápadem, že bychom mohli s Chadem spolupracovat. Pomyslela jsem si 'jo, super, on je další muzikant a umělec'," vzpomíná. "Takže jsme spolu začali pracovat a stali se z nás výborní přátelé. V jeden den jsme napsali tři písně." Po půl roce spolu začali chodit. "Chodit jsme spolu začali 1. července, je to naše výročí. Právě proto jsme se brali 1. července, mimoto je to i Den Kanady."


Avrilina zpráva z TWITTERU SRPEN 2013 - (4)

30. srpna 2013 v 18:40 | DanyAvril |  NEWS: Avrilina zpráva z TWITTERU
Avril(28.srpna) :-> Podívejte se! ->

#AvrilRNRGiveaway

Avril(28.srpna) :-> Existuje více podepsaných CD ve městech po celém USA! Jdi na můj FB a hledej stopy o tom, kde je najít!
Avril(28.srpna) :-> Gratuliji Austin, TX vítěz !! Užij si CD!
Avril(28.srpna) :-> Další CD se skrývají v USA! Zkontrolujte můj FB album pro stopy o tom, kde najít skryté podepsáno teď!
Avril(28.srpna) :-> Pokud jste v USA a včera přišel , nebojte se! Mám pro vás další CD dát pryč dnes!!

Rock'n'roll - CD

28. srpna 2013 v 18:06 | DanyAvril |  DISKOGRAFIE
Fotky CD Rock'n'roll.
/VÍCE FOTEK V CELÉM ČLÁNKU/

Avril -> Hair -> Rainbow

28. srpna 2013 v 18:02 | DanyAvril |  FOTOGALERIE - FOTOMONTÁŽE
A dnes ještě jedna fotomontáž, která se teď hodně objevuje na facebooku.AVRIL !FLASHBACK!(15) - 28.8.2013

28. srpna 2013 v 17:18 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!
A dnes ještě jeden flashback. Jedná se o video Avrilino vystoupení v X-FACTORU z písničkou When Youre Gone. ROK: 2007

AVRIL !FLASHBACK!(14) - 28.8.2013

28. srpna 2013 v 17:15 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!
Dnes je tu flashback a s ním dvě fotky. Jedna z photoshootu pro Abbey Dawn z roku 2011. A druhá je složená se snímku z videoklipu My Happy Ending z roku 2004. ROK: 2004 a 2011.