Sing With Avril singwithavril.com

30. srpna 2013 v 19:02 | DanyAvril |  The Avril Lavigne Foundation - Články


Kanadská zpěvačka Avril Lavigne je známá pro své rock 'n rollové vibrace. Nyní vyzývá své fanoušky z Toronto a z celého světa, aby ji pomohli nahrát jednu z jejích starých melodií. The Avril Lavigne Foundation spolupracuje s Women's College Hospital a nabízí tak fanouškům životní šanci zazpívat si s Avril na remixované verzi zpěvaččiny inspirativní balady "Keep Holding On".
"Jsem nadšená, že se můj hlas spojí s hlasy mých fanoušků a společně tak podpoříme Women's College Hospital," říká Avril. "Cílem The Avril Lavigne Foundation je pomoci dětem, jejich rodinám a komunitám cítit se jako rockové hvězdy. Proto jsme velmi pyšní, že můžeme být součástí něčeho tak úžasného, jako je speciální kampaň pro komunitu v Torontu."
Fanoušci můžou nahrát jejich hlasy u zvukových stánků Raise Your Voice, které budou rozmístěny na různých místech v okolí Toronta od 31. srpna až do konce září. Jakmile vše bude hotové, nahrávky se zremixují. Píseň bude vydána mezinárodně na iTunes a výtěžek půjde na konto Women's College Hospital.
Jak se tedy do nahrávání zapojit?
Dej do toho vše a předveď se na jednom ze zvukových stánků Raise Your Voice uvedených níže. Ujisti se, že jsi zaregistrovaný/á na facebookové stránce na aktualizovaném seznamu.
Avril však nezapomněla ani na své fanoušky, kteří nežijí v Torontu - ti se stále můžou zapojit do online nahrávání přes stránky singwithavril.com.

Molson Canadian Amphitheatre
909 Lake Shore Blvd W, Toronto
Saturday, August 31
4:30 - 10 p.m.

CN Tower 3
01 Front St W, Toronto
Sunday, September 1
11 a.m. - 4 p.m.

Canadian National Exhibition
210 Princes' Blvd, Exhibition Place, Toronto
Monday, September 2
10 a.m. - 5 p.m.

Oshawa Centre
419 King St W, Oshawa
Friday, September 20
9:30 a.m. - 9 p.m.

Woodbine Beach
1675 Lakeshore Blvd E, Toronto
Saturday, September 21
11 a.m. - 3 p.m
ZDROJ: a-lavigne.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama