Únor 2014


Novinky přímo od Avril z twitteru

28. února 2014 v 11:29 | DanyAvril |  NEWS
Avril včera na twitteru odpovídala fanoušků na některé otázky, což často nedělá. Ale díky tomu jsme se dozvěděli některé novinky. Na internetu kolovalo několik spekulací, teď víme přímo od Avril co a jak. :)

-> Avril potvrdila, že bude další singl.
-> Řekla, že vyjdou dva najednou, každý pro jinou oblast.
-> V Asii to bude Hello Kitty
-> Fanoušci napsali, že Bad Girl by byl skvělý singl, ale Give You What You Like by byl stejně perfektní. Avril na to reagovala, že s tím souhlasí.
-> Avril, řekla, že vše jde pomalu, že na turné je hodně vytížená.
-> A že děkuje fanouškům za přízeň, a že na turné myslí právě na fanoušky.
-> Také napsala, že budou další termíny pro The Avril On Tour

ČLÁNEK: Jak vypadal koncert Avril v Manile – The Avril On Tour

27. února 2014 v 19:29 | DanyAvril |  INFO,ROZHOVORY, Z ČASOPISŮ
Mám tady jeden článek o Avril a jejím koncertu v Manile, který se konal před několika dny. Je to přeloženo ze serveru inquirer.com. Překlad je jen tak na rychlo, nejspíš tam jsou i chyby.
Manila, Filipíny, a Avril Lavigne a její čtvrté turné v Manile, ale nic se nezměnilo a zůstala mladá jako dřív, s výjimkou, že vystupovala na jevišti s frontmanem skupiny Nickelback Chadem Kroegerem, jejím novým manželem.

Grammy oceněná kanadská pop-punková princezna se chtěla vrátit na Filipíny, aby opět rockovala ve víceučelové Araneta Coliseum v pondělí večer na propagaci svého pátého studiového alba.

Velké tajemství všem Black Stars, jak Lavigne přivolala na podium Kroegera a ten začal zpívat ve fázi, kdy má zpívat Let Me Go, až náhle chraplavý mužský hlas ovládal celou melodii.
Avril oblékla prostý černý top a kalhoty, 38-rok-starý Nickelback zpěvák pokorně vstoupil na scénu, přivítal Avril krátkým teplým objetím a poté se pozdravil s fanoušky Avril.

Od svého album vydané v loňském roce, kanadský pár zazpíval společně s Lavigne nejnovější singl "Let Me Go".

Před rozloučení na jevišti, Kroeger chválil hvězdu noci jakmile zpívali poslední tóny písně, řekl: "Dámy a pánové, Avril Lavigne!"

Na druhé straně, 29-let stará Lavigne dala jejímu manželovi další objetí a nesměle pronesl, "Ahoj, manželi."

Lavigne a Kroeger měli svatbu někdy v červenci loňského roku, ale držel to v tajnosti na veřejnosti ze začátku.

Vztah v květenu-prosinci předcházel rozvod Lavigne, když jí bylo 25 , s Deryckem Whibleyem po třech letech manželstvíYY.

Navždy mladá

Přesně ve dvacet hodin pop punková princezna odstartovala své turné v Manile.

Avril přišla po intru na podium v oblečku Hello Kitty, a přitom zpívala tuto písničku, z jejího nejnovějšího alba. Dav šílí a Avril pokračuje s Girlfriend a přitom má růžovo lesklý mikrofon.

Na podiu jsou světlé růžové světla, srdce, lebky a hvězdy, které zdobí jeviště jako ve stylu Lavigne, ta je oblečená v černém oblečení - tričko R.O.C.K.S, najednou zpívá dvě ze svých nejnovějších hitů Rock N Roll a Here´s To Never Growing Up.

Poté se chtěla Avril vrátit zpět ve své tvorbě a dala He Wasn´t, Don´t Tell Me, My Happy ending. A tak připomněla rok 2004 a éru Under My skin.

Před přechodem z jedné skladby do druhé, Avril prohlašuje sladká slova k filipínskému davu, "Vy jste tak moc pro mě" a téměř povinná poznámka "Mockrát vám děkuji za to, že tu jste dnes večer."

Během celé show, fanoušci byli všichni na nohou, jak zpívali, většina z času, křičeli, i když byly odlehčené skladby, který také hrála na kytaru v některých písních.

Pohodová aura Lavigne pokračovala, když zpívala "Complicated", klid byl vyplněn během několika minut. Když najednou byla tma a na obrazovce se objevil Marilyn Manson a doprovodné video a začala hrát divoká písnička Bad Girl.

Lavigne vyšela na jeviště a měla na sobě černé gothic šaty a na hlavě červené. Ona a Manson prakticky zaječel společně, což vede k písni "Bad Girl".
Na konci pseudo koncertu, Lavigne začala zpívat "Losing Grip" a "Sk8er Boi," a to mělo za následek ještě hlasitý jásot z divokého davu.

Lavigne se rozloučila. Ale ve chvíli, dychtivě se vrátila potěšit své fanoušky, kteří doslova dupali do země, zatímco opěvovali její jméno na přídavek.

Tentokrát s králičí čelenko, pop punková princezna se vrátila na podium a zazpívala tři z jejích největších hitů What The Hell, Smile a I´m With You.

Na konec koncertu, Lavigne více komunikovala se svými fanoušky ve středu každé skladby, předávala do davu mikrofon a požádala je, aby zpívali v refrénu.

Před její poslední písní I´m With You řekla "Chci se věnovat tuto píseň všem Black Stars z Manily dnes večer."

Lavigne na rozdíl od jakýchkoli jiných mezinárodních interpretů koncertujících v Manile, nemluvila se svými fanoušky "děkuji" a "Miluji tě" v mateřštině, ale to, co nadchlo všechny uvnitř velké arény bylo, když jí vřele řekl: "Ty jsi důvod Manilo proč se směju" řekla na závěr celé noci.

AVRIL !FLASHBACK!(43) - 27.2.2014

27. února 2014 v 13:00 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!
Třetí den a třetí flashback. Tentokrát koncert vystoupení ve Vencouveru z roku 2005. ROK: 2005

Avrilina fotka z INSTAGRAMU ÚNOR 2014 - (19)

27. února 2014 v 12:30 | DanyAvril |  NEWS: Avrilina fotka z INSTAGRAMU
XO

------------------------------------------------
fotky z instagramu od Avriliného vizážisty Gabriela Pandura
------------------------------------------------

STYL AVRIL: BOTY 42 - Boty na The Avril On Tour

27. února 2014 v 12:20 | DanyAvril |  STYL OD AVRIL (CO AVRIL MĚLA NA SOBĚ?)
Avriliny nové boty, které měla na posledních třech koncertech v rámci turné The Avril On Tour.

Receiving Gold Certification for Avril Lavigne in Korea (19.02.2014)

27. února 2014 v 12:15 | DanyAvril |  - FOTO Z AKCÍ 2014
Avril si v Koreji převzala certifikát, zlatou desku za prodej alba "AVRIL LAVIGNE".Wuhan, China (25.02.2014)

27. února 2014 v 12:00 | DanyAvril |  -TURNÉ: The Avril Lavigne Tour - Avril On Tour 2014
Fotky z Wuhan Číny kde Avril vystupovala v rámci The Avril On Tour.
/VÍCE FOTEK V CELÉM ČLÁNKU/

AVRIL !FLASHBACK!(42) - 26.2.2014

26. února 2014 v 13:00 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!
Jako dnešní flashback je další video - koncert a to z roku 2002. Připomeňte si éru Let Go a Avriliny začátky. ROK: 2002


AVRIL !FLASHBACK!(41) - 25.2.2014 - Live Amsterdam 2003 and 2011

25. února 2014 v 19:09 | DanyAvril |  AVRIL !FLASHBACK!
Jako dnešní flashback tady jsou dva celé koncerty. Jsou ze stejného města Amsterdam. První video je z roku 2003 z Try To Shut Me Up Tour. A druhé z roku 2011 z The Black Star Tour. Podívejte se! :) ROK: 2003 a 2011


Avrilino nové tetování - je henou

25. února 2014 v 18:23 | DanyAvril |  NEWS
Avril má na ruce opravdu vytetované tetování Hello Kitty. Podle informací by to nemělo bát pravé, ale jen dočasné - henou. Tetování má Avril na ruce vytetované na její lebce. Což jen potvrzuje tu henu. Kdyby to měla na pořád, bylo by to takové neprofesionálně pře tetované.

- Taky je to možná proto, že si tím Avril lebku schválně zakryla, protože některé obrázky jsou v číně zakázány, stejně jako některé sociální sítě a další.