AVRIL !FLASHBACK!

AVRIL !FLASHBACK!(84)- #12YearsOfImWithYou

20. listopadu 2014 v 13:16 | DanyAvril
Včera to bylo přesně 12 let od vydání singlu I´m with you. Sama Avril o tom napsala na facebooku. Rok: 2002

Všechno nejlepší k narozeninám "I´m With You !"Hit singl vyšel před 12 lety ! # 12YearsOfImWithYou

AVRIL !FLASHBACK!(83)

2. listopadu 2014 v 17:55 | DanyAvril
Jako dnešní další flashback tu máme jeden rozhovor. Jak víte, Avril před vydaním "AVRIL LAVIGNE" měla roční pauzu. A teď taky "zmizela" z povrchu zemského. Teď je to rok od vydání "AVRIL LAVIGNE" a právě den před vydáním poskytla jeden rozhovor kde mluvila o tom co dělala ve svém volnu a taky o CD AVRIL LAVIGNE.

Avril Lavigne: I'm a 'Quiet, Calm, Sit-in-the-Corner' Kind of Person

Loni v létě si Avril vzala přestávku od záře reflektorů. Přestěhovala se do Paříže, kde celou dobu studovala francoužštinu. Toto rozhodnutí popsala jako "dobré pro mou duši."
"Když jste v LA, lidé tam sledují muzikanty a herce," řekla zpěvačka Parade.com. "Ale ve Francii to lidé nemají ve zvyku. Takže jsem měla možnost jít ven a schovat se (jsem velmi malá!). A prostě jsem si dělala svoje věci. Byla jsem sama sebou, nepracovala jsem, měla jsem volno...zase jsem si připadala jako malá holčička."
Samozřejmě je Avril Lavigne (29) cokoliv, jen ne malá holčička. Užívá si manželského života s Chadem Krogerem z Nickelback a dnes vydává své páté studiové eponymní album, které je plné nostalgických teen hymen, pár ostřejších dospělých skladeb - například "Bad Girl," na které spolupracoval Marilyn Manson nebo melancholickou baladu "Let Me Go," kterou nazpívala se svým manželem.

Večer předtím, než CD vyjde, si Lavigne popovídala s Parade.com o tom, jaké to je být stydlivá v tomto extrovertním průmyslu, o spojení jí a Chada skrz hudbu, nebo o její překvapující lásce k Franku Sinatrovi.

Jak bys popsala své nové album?
Je velmi osobní. Je to v pořádku, že to říkám, když se po mě jmenuje! Řekla bych, že je velmi různorodé. Je na něm spoustu odlišných stylů. Jsou tam balady pop songy, rock songy, letní songy. Je nostalgické. Je tam také jedna píseň s elektronickou melodií. Nemohla jsem přijít na jedno slovo, které by desku shrnulo. A pak vizuálně, od kreativního bodu, na coveru alba je záběr na moji hlavu. To vypadalo líp jen s mým jménem, takže to dávalo smysl.
Jaký je tvůj pracovní vztah s Chadem?
Ze všeho nejdřív jen práce, protože tak to všechno začalo. Ale byla to legrace, bylo to hezké. Byl to náš začátek. Hudba a psaní songů nás spojilo, takže jsem zažívala nejlepší časy v mém životě! Byla to zábava. Pracovala jsem s novými lidmi, udělala jsem si nové přátele a potom jsme se s Chadem stali velmi dobrými přáteli, což se pak přirozeně změnilo v něco jiného. Ani jsme o tom nepřemýšleli.
Jaký je tvůj oblíbený song na albu?
Mám ráda "Hush Hush," což je poslední píseň na desce. Mám tendenci dávat své oblíbené písně, které jsou osobnější, na konec alba.

Změnili se tvoji fanoušci od té doby, co jsi v roce 2002 vydala první desku Let Go?
Mám pocit, že moji fanoušci se mnou dospěli. Opravdu to nevím, ale mám pocit, že se dívám na diváky, jak se mnou stárnou. Pamatuju si, že s mým prvním albem, tam bylo spousta malých holčiček! A teď je těm lidem kolem dvaceti. Když hraju svoje první singly (jako Complicated a Sk8er Boi), všichni je znají, jsou to vždycky takové vrcholové chvíle v show. Všechny singly, které hraju, pokaždé skončí jako těmi nejvzrušujícími částmi. Proto si taky říkám, že musím zahrát všechny singly! Některé kapely je hrát nechtějí, protože chtějí být cool nebo tak něco. Jsou jako 'Ne, tenhle song nebudu hrát živě.' (smích). Ale podle mě je tohle důležité.

Dala jsi na toto album temnější songy, protože jsi chtěla ukázat, jak jsi od Let Go dospěla?
Ne, ani jsem nevěděla, co chci dělat, opravdu. Prostě jsem napsala kupu písní. Obyčejně s každou deskou si říkám "Okay, tohle je to, co chci idělat." Jako u The Best Damn Thing, když jsem tu desku nahrávala, chtěla jsem, aby písničky byly živější na koncertech. A u tohohle alba jsem byla jako "Co udělám? Nevím. Prostě napíšu songy." Takže jsem napsala asi třicet písní, ze kterých se nakonec 13 dostalo na album.

Vydáš někdy ty písně, které se nedostaly na album?
Oh, určitě ano. Miluju je všechny, jsou silné, ale teď mám prostě hodně materiálu.

Řekla jsi, že jsi velký fanouška Franka Sinatry! Byla jsi vždycky fanouškém tohohle žánru?
Moc ne. Ale teď to je vše, co si chci poslechnout. Miluju vánoční hudbu, vždycky jsem poslouchala vánoční desky, táta jich měl spoustu. Myslím, že jedna byla od Franka Sinatry. Ale ano, mám tuhle hudbu ráda. Díky ní se cítím skvěle.

V roce 2011 jsi nám prozradila, že jsi ve skutečnosti velmi stydlivá a introvertní. Jaká vyvažuješ plachost v tomto extrovertním průmyslu?
To je ta nejtěžší část mé práce! Jsem introvert a moje práce mi nařizuje být extrovertem! Je to moje každodenní výzva. Tak to je, nemůžu si stěžovat, že největší výzvou by mohlo být povídání a setkávání se s lidmi, protože když se s vámi lidé setkají, mají nějaké očekávání. Vyžaduje to hodně energie. Jsem spíš tichá, klidná, prostě ten člověk, co sedí v koutě. Kdykoliv jsem ale na po práci s přáteli, myslím, že jsem upovídanější a trochu šílenější.

Co tě inspirovalo k pomoci dětem se zdravotním postížením s tvou nadací?
Mě se tahleta věc, ze všech milionů otázek světa, dotýká nejvíce. Měla jsem možnost spolupracovat s the Make a Wish Foundation, díky které jsem se seznámila se spoustou nemocných dětí, které mě opravdu chtěli poznat, a já jsem se jen chtěla dostat o úroveň výš a udělat něco víc. Jsem velmi šťastná a nadšená, že jsme byli schopni podpořit rekreační programy, mimo-školní programy apod., do čehož se mohli zapojit i moji fanoušci, kteří pomohli jakýmkoliv možným způsobem.

Jaký je tvůj názor na show jako American Idol nebo The Voice.? Myslíš, že jsou užitečné k objevení mladého talentu?
Mám pocit, že už tu je spousta takových show. Myslím, že pro někoho to je dobrý začátek. Je to dobrý způsob jak se prosadit. Vím, že jsem dělala cokoliv jsem mohla. Zpívala bych v talentových soutěžích a to je to, co musíte udělat. Udělat cokoliv, aby si vás lidi všimli, a doufat, že to vyjde.

Jaká je tvá radá k mladým umělcům, kteří v tomto průmyslu začínají?
Myslím, že nejdůležitější věcí je, abyste věděli, kdo jste. Drželi se toho, protože lidé se vás vždycky budou snažit změnit v mainstream a v to, co je teď in. Ale to opravdu nechtějte...Musíte opravdu poslouchat sami sebe a zůstat silní, protože musíte být šťastní a být k sobě upřímní, pokud to je pro vás to nejlepší.

© Avril-Online.blog.cz / Vlastní překlad

AVRIL !FLASHBACK!(82)

2. listopadu 2014 v 17:47 | DanyAvril
Jako dnešní flashback tu je k poslechu CD "AVRIL LAVIGNE". Teď je totiž výročí, právě před rokem vyšlo zatím poslední Avriliné album. Poslechněte si CD a podívejte se na texty a překlady. ROK: 2013

AVRIL !FLASHBACK!(81)

19. října 2014 v 18:44 | DanyAvril
Jako dnešní flashback tady máme jedno video neboli dokument. Jedná se o dokument pořízený z natáčení videoklipu I´m with you. Je to tedy Making of. Je zajímavý. Podívejte se. ROK: 2002

AVRIL !FLASHBACK!(80)

5. října 2014 v 11:28 | DanyAvril
Jako dnešní flashback tu máme hned dva články z roku 2010. V prvním mluví Avril o roztroušené skleróze. V druhém článku mluví Courtney Love o Avril. Podívejte se. ROK: 2010

Avril o roztroušené skleróze

www.blend.er.cz & www.a-lavigne.blog.cz
Květen je měsíc roztroušené sklerózy - poznejte, jak Avril Lavigne pomáhá a zjistěte, jak můžete také pomoci. Plus máte šanci vyhrát její novou vůni!
Vydává její novou vůni, je skvělá muzikantka a chodí s Brody Jennerem - tohle nejsou jediné věci, kterými je Avril v posledních dnech zaneprázdněná.
Připojila se také k představenstvu Nancy Davis Foundation.
"Roztroušená skleróza je zničující onemocnění, které postihuje především mladé ženy a já chci přispět k tomu, aby si to lidé více uvědomovali. Chci pomoct najít lék na tutu nemoc. To je důvod, proč jsem se v tomto roce stala členkou představenstva a chci povzbudit ostatní, aby se do toho začlenili" říká Avril.
Nadace Nancy Davis pro roztroušenou sklerózu je věnována léčbě této nemoci. Hlavní zaměření
www.blend.er.cz & www.a-lavigne.blog.cz
nadace je financování výzkumu a zásadní kroky již vedly ke zjištění příčiny a najití léku na oslabení této nemoci.
Avril doufá, že se i ostatní lidé budou angažovat a v tomto měsíci budou nakupovat výrobky 'Orange You Happy to Erase MS'.
"Můžete se odlišit a koupit si dárek sám pro sebe, přátelům nebo třeba maminkám ke Dni matek" říká Avril.
Jako poděkování všem fanouškům za podporu této věci Avril daruje její vůni Black Star pěti šťastným štenářům HollywoodLife.com.
"Black Star je moje první vůně a je velmi ženská a zábavná. Podporuje to dívky a ženy všude vyjádřit svůj styl a být svou vlastní hvězdou."
Chcete-li vyhrát Black Star, sledujte @hollywoodlife a @mthollywoodlife na Twitteru a řekněte nám svůj oblíbený song od Avril a důvod, proč chcete vonět jako ona! Vybereme pět nejlepších odpovědí!

Courtney Love o Avril Lavigne

www.blend.er.cz & www.a-lavigne.blog.cz
V nedávném rozhovoru se herečka a zpěvačka Courtney Love (45) zmínila o Evanovi a o Avril.
"... je to mladý kluk, který je tady na Chateau. Mladý a roztomilý kluk jménem Evan Taubenfeld. Zeptala jsem se ho: 'Co děláš?' a on řekl: 'Oh, momentálně píšu songy pro sebe a pro Avril Lavigne.'"
Countrey na to pohotově reagovala: "Ona je senzační. Ale neslyšlela jsem od ní song už asi 10 tisíc let."
Připomínám, že se Avril s Courtney setkala v roce 2004 (na fotce) na předávání World Music Awards v Las Vegas.
V tomtéž roce se také na internetu spekulovalo o tom, že si Avril obarvila na vlasy kvůli připravovaném snímku o Courtney. Avril si prý chtěla tuto rebelku zahrát sama. Tyto informace však niky nebyly potvrzeny.
a-lavigne.blog.cz > kopírujte se zdrojem!

AVRIL !FLASHBACK!(79)- EVOLUTION OF AVRIL - SPECIAL BIRTHDAY FLASHBACK

27. září 2014 v 0:05 | DanyAvril
Jako dnešní flashback, tu máme článek, který je zde na blogu speciálně k dnešním Avriliným narozeninám. Jedná se o evoluci Avril v obrázcích. Podívejte se. ROK: 1999-2013
V roce 1999 Avril Lavigne vyhrála rozhlasovou soutěž a možnost zazpívat si s Shania Twain před davem 20.000 lidí.
V roce 2000, když jí bylo 16 let, LA Reid podepsal s Avril její první smlouvu- s částkou na 1.250.000 dolarů.
Okamžitě odešla ze střední školy, aby se přesunula do New Yorku a věnovala se jejímu snu.
V roce 2002 tato kanadská hvězda vydala své debutové album Let Go, kterého se poté prodalo 13 milionů kopií po celém světě.
Její hit Complicated vyvrcholila na 1. místě na Billboard Hot 100 hits.Její hudba a její skater-punková móda získala velkou pozornost, protože to bylo odlišné od populární Britney a Christina pop-času.V srpnu 2002, získala VMA za Nejlepšího nového umělce.V roce 2003 si zahrála "samu sebe" v seriálu Sabrina Mladá Čarodějnice.
V březnu 2003, Avril byla na obálce Rolling Stone Magazine.
Po vypuštění druhého alba Under My Skin v roce 2004, byla vážnější a získala "dospělejší" přístup k její hudbě.Avril Lavigne napsal už v roce 2002 song Breakway, který přezpívala Kelly Clarkson v roce 2004 a ten se stál jejím největším hitem. Byl použit jako soundtrack u filmu Deník princezny.
Lavigne se zasnoubila se s Deryckem Whibleym (zpěvák punkové kapely Sum 41 ) v létě roku 2005.
V roce 2006 se věnovala dabování, hraní ve filmu a taky se objevila na žebříčku 50 Most Beautiful People.
V roce 2007, Lavigne vydala své třetí studiové album The Best Damn Thing, které obsahuje jeden s jejich největších hitů hit Girlfriend.Lavigne se objevila na obálce březnového vydání Maxim v roce 2008.V září roku 2009 Lavigne a Whibley oznámili jejich rozvod, ale i nadále spolupracovali na produkci Avriliného čtvrtého studiového alba.Nedlouho po jejím rozvodu, se říkalo, že Lavigne začala chodit s Wilmer Valderamma.. Lavigne však doopravdy začala chodit s hvězdou seriálu The Hills Brody Jennerem v roce 2010.Avril Lavigne se objevila na závěrečném ceremoniálu v roce 2010 ve Vancouveru na olympijských hrách.Avril napsala píseň Alice, a ta byla napsána speciálně pro Tima Burtona a jeho film z roku 2010 verze Alenky v říši divů.Avril na premiéře filmu v únoru 2010.V září 2010, Lavigne byla zpět s písní I´m with you. No ne tak úplně, s této písně, byly použity vokály pro písničku od Rihanny “Cheers (I’ll Drink To That).”
Lavigne vydala své čtvrté studiové album s názvem Goodbye Lullaby, v březnu 2011.V lednu 2012, Lavigne oznámila rozchod s Jennerem. Přitom měli krátce nové tetování s názvem jejích jmen na těle.V roce 2012 ona a Chad Kroeger, vedoucí zpěvák z Nickelback, spolupracovali na písni pro její nadcházející páté album a v srpnu oznámili překvapivý závěr. Zasnoubení
O něco méně než o rok později se vzali 1.7.2013.
8.srpna 2013 Lavigne vydala obal alba pro její páté album s názvem "AVRIL LAVIGNE" to vyšlo v září.
Konec roku 2013 a rok 2014 Avril vyjela na turné s názvem The Avril On Tour.

AVRIL !FLASHBACK!(78) - FAKTA O AVRIL - SPECIAL BIRTHDAY FLASHBACK

27. září 2014 v 0:04 | DanyAvril
Jako dnešní flashback jsou tady k příležitosti Avriliných narozenin FAKTA O AVRIL. Jako její fanoušci asi vše znáte, ale i tak se můžete podívat.
· celé její jméno je Avril Ramona Lavigne
· narodila se 27. 9. 1984 v Belleville
· domovské místo Avril je Napanee
· aktuální barva vlasů: blond
· barva očí: modrá
· výška: kolem 160 cm
· piercingy: pupík a uši
· má tetování - hvězda na vnitřní straně levého zápěstí, na pravém zápěstí srdíčko s písmenem D, hvězda na levé noze v zadu pod kolenem a malá hvězdička na pravé paži, slovo FUCK na žebrech, lebku na ruce.
· její rodiče se jmenují Judy a John
· její sourozenci jsou Michelle a Matt
· její bývalý manžel: Deryck Whibley (frontman SUM 41)
. její současný manžel Chad Kroeger
· oblíbené kapely: Goo Goo Dolls, Green Day, Matchbox 20, SUM 41, The Darkness, Alanis Morissette
· oblíbený film: 8 mile
· oblíbená herečka: Sandra Bullock
· oblíbený herec: Tobey Maguire
· oblíbené jídlo: pizza s olivami
· oblíbená sladkost: pixi Sticks
· oblíbené pití: cola
· oblíbená píseň z Let go!: Losing grip
· oblíbená píseň z Under my skin: Together
· oblíbené album: Jagged Little Pill od Alanis Morissette
· řidičák udělala až napodruhé
· má astma
· deska "Let go" se měla jmenovat "Anything but ordinary"
· střední školu opustila kvůli hudbě
· sestra Michelle hrála v klipu Losing grip
· ve škole nebyla populární
· bála se létat
· jezdí na sk8tu
· hraje na kytaru, piano a bubny
· miluje psaní písní a koncerty
· kdyby nebyla hudebnicí, byla by policistka
. vydala celkově 5 CD
. má tři vlastní parfémy
. Avril je velice aktivní v nadacích a v různých organizacích
. také založila vlastní nadaci
. navrhla kolekci oblečení
. je to "blázen" do Hello Kitty

AVRIL !FLASHBACK!(77) - SPECIAL BIRTHDAY FLASHBACK

27. září 2014 v 0:03 | DanyAvril
Jo dnešní další narozeninový flashback jsou tady videa, které se týkají Avriliných narozenin v průběhu let. Podívejte se. ROK: 2007-2013
1. VIDEO: fanouškovské video k narozeninám, pro Avril minulý ROK: 2. VIDEO: když Avril tento rok gratulovala Chadovi během jeho koncertu ve videu na obrazovce:3. VIDEO: Chad při svém koncertu si pozval Avril na podium a fanoušci Avril zazpívali narozeninový song:4. VIDEO: Avril v roce 2007 slevila narozeniny v Madeo Restaurant. Podívejte se na výsledek. Enjoy!:
5. VIDEO: Avril v roce 2009 slavila narozeniny a na své narozeninové párty, takhle s kamarádkami "řádila" v bazénu:

AVRIL !FLASHBACK!(76)- VIDEOCLIPS - SPECIAL BIRTHDAY FLASHBACK

27. září 2014 v 0:02 | DanyAvril
Jako dnešní flashback, tu máme k Avriliným narozeninám tento článek. Aneb zpříjemněte si den a pusťte si všechny hudební klipy od Avril.! ROK: 2002-2014

PRO SPUŠTĚNÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZKY

"HELLO KITTY" - Jedná se o čtvrtý song z alba "Avril Lavigne". Avril song vydala pro Asii. Pro zbytek světa bude následovat "GIVE YOU WHAT YOU LIKE".

"LET ME GO" ft. Chad Kroeger - Jedná se o duet Avril a Chada a je to třetí song z jejího nového alba "Avril Lavigne".

"ROCK N ROLL" - Druhý song z nového alba "Avril Lavigne"

"HERE´S TO NEVER GROWING UP" - První song z nového CD "Avril Lavigne"

Avril nedávno napsala, že má pro nás fanoušky překvapení. A je to tady jedná se o nový a poslední videoklip z CD "Goodbye Lullaby" - "GOODBYE". Avril ho natočila jako poděkování za úžasný rok Goodbye Lullaby pro všechny své fanoušky.

Videoklip " WISH YOU WERE HERE" Jedná se o třetí videoklip z desky "Goodbye Lullaby"

"Rihanna ft. Avril Lavigne - "CHEERS (DRINK TO THAT)" - V této písni jsou vokály z písně "I'm with you" + Avril se ve videoklipu objevuje v 1:00, 1:05 a v 2:09

Videoklip "SMILE" Jedná se o druhý videoklip z desky "Goodbye Lullaby"

Videoklip "WHAT THE HELL" , který je z nového alba Goodbye Lullaby (březen 2011)

Videoklip k písni "ALICE" k filmu Alenka v říši divů

"BAD REPUTATION" Není to přímo oficiální videoklip ,jedná se o doprovodné video, které Avril používala při The Best Damn tour.

"THE BEST DAMN THING"

"HOT"

Videoklip - jedná se o remix k písničce Girlfriend - "GIRLFRIEND REMIX" s Lil Mamou

"WHEN YOUR GONE"

"GIRLFRIEND"

"BUTCH WALKER - BETHAMPHETAMINE (PRETTY PRETTY)" - nejedná se přímo o videoklip Avril, ale Avril v něm hraje

" NOBODY´S HOME"

" MY HAPPY ENDING"

" DON´T TELL ME"

" HE WASN´T "

" LOSING GRIP"

" I´M WITH YOU"

" SK8ER BOI "

" MOBILE" Tento videoklip se objevil až v roce 2010.

"KNOCKIN ON HEAVEN´S DOOR"

" COMPLICATED" jedná se o první videoklip Avril.

AVRIL !FLASHBACK!(75) - SPECIAL BIRTHDAY FLASHBACK

27. září 2014 v 0:01 | DanyAvril
Jako dnešní flashback je tady jedno video, které minulý rok udělali fanoušci pro Avril. Je sestaveno z klipů a Avriliných okamžikŮ. Podívejte se. ROK: od dětství až po rok 2013

AVRIL !FLASHBACK! - FACTS-HISTORY(6)- 13.9.2008

13. září 2014 v 18:59 | DanyAvril

Dnes 13.8.2014 je to 6 let (13.8.2008), kdy se Avril zúčastnila otevření obchodu značky DIESEL v New Yourku, vypadala skvěle!

AVRIL !FLASHBACK!(74) - Avril's interview with Venezuelan music portal 'Oidos Sucios'

7. září 2014 v 17:16 | DanyAvril
Jako dnešní flashback, tady máme jeden rozhovor z roku 2011 pro portal 'Oidos Sucios'. Avril tehdy jela s The Black Star Tour do Venezuely. Taky to bylo poprvé, kdy zde koncertovala. A proto poskytla rozhovor. Přečtěte si ho. ROK: 2011New Avril's interview with Venezuelan music portal 'Oidos Sucios'

Avril Lavigne přináší své staré hitovky do Venezuely

Jaké máš očekávání pro tvůj první koncert, který odehraješ ve Venezuele (pozn. Caracas, v pondělí 18.07.) ?
Moje očekávání jsou vysoke, s the Black Star Tour přijedu do Jižní Ameriky, kde svůj první koncert odehraju ve Venezuele. Je to úžasný pocit, zpívat publiku, které jsem předtím neviděla.
Je patrný rozdíl mezi tvou debutovou deskou z roku 2002 "Let Go" a nejnovější "Goodbye Lullaby" vydanou v loňském roce. Jaký byl vývoj tebe jako umělkyně?
Od první desky uplynulo spoustu času, takže jsem jako člověk a umělec vyrostla a dospěla, mám stejné životní zkušenosti, žiju s dobou, mám inspiraci k psaní a teď mám možnost skládat další písně.
Ve Venezuele ovlivňuješ spoustu zpěvaček a dospívající publikum tě vidí jako modelku, kopíruje tvoje oblečení nebo nakupuje produkty z tvé módní značky. Jak to vnímáš?
Je docela příjemné slyšet, že ovlivňuju další umělce, je to skvělá věc a já jsem vděčná za to, že mám ve Venezuele spoustu fanoušků, takže doufám, že se s nimi setkám na mém prvním koncertě tam.
Jak by jsi popsala hudební směr tvého nového alba? Říkala jsi, že je to album o životě.
Goodbye Lullaby je deska, na které jsem chtěla, aby hlas byl hlavním hudebním nástrojem a všechno ostatní bylo jen kolem toho. Je o životě, o různých životních zkušenostech. Je to album, kde jsem zkombinovala spoustu témat.

Ve Venezuele se tvoje album "Under my Skin" (2004 stalo velmi populárním, na veřejnosti je jedním z nejoblíbenějších, děkujeme za songy jako My Happy Ending, Take Me Away a Don't Tell Me. Plánuješ zahrát některé songy z tohoto alba? Co nás může překvapit na setlistě?
Samozřejmě, že budu hrát tyto songy, budou tam skladby ze všech alb. Bude to směs songů z různých ér a samosřejmě bude tam spoustu songů z mé poslední desky Goodbye Lullaby.
Mezi The Best Damn Thing a Goodbye Lullaby jsi strávila víc než tři roky života, proč přípravy na nové album zabraly tolik času?
Po vydání TBDT jsem měla turné, které trvalo téměř dva roky a hned potom jsem začala psat a připravovat nové album. Vzala jsem si svůj čas na přípravu tohoto alba.
Z nového alba, zahraješ songy jako Alice, What the Hell, Push nebo Smile?
Ano, samozřejmě, budu hrát tyto songy.
Co můžeš říct o svých zážitcích z propagování filmu "Alice in Wonderland", kterého jsi byla součástí, jelikož jsi pro něj napsala hlavní píseň?
Byla to nádherná zkušenost. Jsem velký fanoušek režiséra Tima Burtona. Opravdu mám ráda jeho filmy a byla to pro mě čest být součástí Alenky. Skvěle jsem se bavila.
V současné době existuje hned několik příležitostí slyšet tvoje songy na velkém plátné, ale je tu i několik dalších filmů. Plánuješ invazi do herectví ve filmech nebo v seriálech?
Do budoucna mám spoustu cílů, na kterých bych chtěla tvrdě zapracovat.
Goodbye Lullaby dosáhno několik důležitých pozic v žebříčcích, jako 4. místo na Billboard U.S., 2. místo na 100 best albums of Canada, 1. místa na Billboard Japan a Billboard Australia. Očekávala jsi to?
Když jdu studovat nebo psát, nepřemýšlím o pozicích, kterých by mohlo moje album nebo songy dosáhnout. Prostě se jen soustředím na hudbu, zaměřuju se na svoji práci umělkyně. Je to velké zadostiučinění, že se alba prodávají dobře.
........................................................................................................................
avril-online.blog.cz

AVRIL !FLASHBACK!(73) - Interview in Croatian OK! Magazine

31. srpna 2014 v 17:30 | DanyAvril
Jako dnešní flashback je tu přeložený rozhovor pro Chorvatský magazín OK! Přečtěte si jej. ROK: 2010

Interview in Croatian OK! Magazine


avril-online.blog.cz
Parfém je důležitější než make-up!
Po dlouhé době je Avril opět šťastná, úspěšná a spokojená. Se svým bývalým manželem Deryckem má i po rozvodu přátelský vztah. Do světa vypustila svůj nový parfém a i s novým albem nás nenechá dlouho čekat. Zbožňovali jsme Black Star a teď konečně je tu i Forbidden Rose! Avril si s námi popovídala velmi ochotně.
Co tě inspirovalo k vytvoření Forbidden Rose?
Avril: Forbidden Rose je provokativní parfém a jeho mottem je 'Dare to discover' (Odvaha objevit)! Chtěla jsem doporučit: Hledejte v sobě maximum a nemějte limity. Moje první vůně Black Star byla více popová a rock and rollová, ale Forbidden Rose je na jiné úrovni, je více gotická!
Voníš se každý den?
Avril: Samozřejmě. Po každé sprše. Parfém je velmi důležitou součástí mého denního rituálu. Nebudu lhát, je pro mě důležitější než make-up. On určuje mou náladu.
Jak ses podílela na vytváření Forbidden Rose?
Avril: Pro mě bylo velmi důležité, abych se zapojovala do všeho, takže můžu říct, že parfém je celý já. Vybírala jsem vůně s různými experty, chtěla jsem jen ovocné vůně. Mám ráda parfém, protože ten můžu nosit celý den i noc. Je velmi svěží a legrační. Díky němu se cítím dobře. Moji přátelé ho také nosí. Takže všichni voníme stejně, haha.
Kdy jsi se začala vonět?
Avril: Když jsem byla na základce. Ale teď, když už mám svůj vlastní parfém, jsem na něm totálně závislá! Měl bys vidět moji koupelnu, je plná parfémů!
Jaký je tvůj denní režim?
Avril: Jsem skutečná holka. Nebyla jsem taková předtím a podporuju s tím co přijde časem. Každý den než se nalíčím, ošetřím svoji pleť mlékem na čištění a hydratačním krémem. Snažím se jíst zdravě a pít hodně vody. A co je velmi důležité, snažím se spát aspoň 8 hodin, každou noc! Takže mám 3 rituály: hodně vody, hodně ovoce a hodně spánku.
Jak pečuješ o své vlasy?
Avril: Myju si je každý druhý den. A jednou týdně si na ně dávám kúru. A také používám sprej na objem.
Jak udržuješ své tělo v dobré kondici?
Avril: Lhala bych, kdybych řekla, že cvičím každý den, není to pravda! Nejsem pravidelná ve cvičení. Někdy chodím běhat, to je dobré. Ale nejsem takový nadšenec do cvičení (haha!)
Jaké rady bys dala dívkám, které nejsou spokojené se svým vzhledem?
Avril: Já vím, zní to už nudně, ale vzhled není všechno. Důležitější je vnitřní krása a to, že jste dobrý člověk. Je zajímavé namalovat se, obléknout si pěkné oblečení, ale mnohem důležitější je trávit čas se svými přáteli. Vnější krása je něco, co brzo odejde, nezapomeňte!
Vlastní překlad, opravdu kopírujte jedině s mojí klikačkou!

AVRIL !FLASHBACK!(72)

16. srpna 2014 v 12:04 | DanyAvril
Jelikož bude Avril 27.8.2014 hostem v Chelsea Lately Show, vice informací ZDE. Tak jako dnešní flashback jsou tady 4 videa z těchto show z roku 2013 a 2011. Jedná se o rozhovory a jednu reklamu, upoutávku na show. ROK: 2011 a
2013.

UPOUTÁVKA:
Z ROKU 2011:

AVRIL !FLASHBACK! - FACTS-HISTORY(5)- 31.7.2002

31. července 2014 v 14:00 | DanyAvril

Dnes 31.7.2014 je to 12 let (31.7.2002), kdy Avril získala svou první platinovou desku za album Let Go. Zde jsou fotky z toho dne.

ZDROJ: na obrázku
 
 

Reklama