INFO,ROZHOVORY, Z ČASOPISŮ

T-MUSIC.cz: Končí manželství Avril Lavigne?!

19. září 2014 v 12:58 | DanyAvril
Chad Kroeger a Avril Lavigne po roce manželství zřejmě chystají rozvod.

Končí manželství Avril Lavigne?!
Rocková pohádka podle všeho končí. Chad Kroeger a Avril Lavigne po čtrnácti měsících manželství míří k rozvodovému řízení. Informuje o tom americký magazín US Weekly.
"Je mezi nimi konec," cituje US Weekly nejmenovaný zdroj. "Byl v Los Angeles a lidem říkal, že se rozvádí," uvedl k Chadu Kroegerovi.
Devětatřicetiletý frontman kanadské kapely Nickelback si o deset let mladší Avril Lavigne vzal loni v červenci za přísného utajení na hradě Château de la Napoule na jihu Francie. Pokud se zvěsti o rozchodu potvrdí, zůstane po hudebním páru už jen společný duet Let Me Go.
ZDROJ: T-MUSIC.cz / Pátek, 19. září, 2014 Martin Wipplinger

SUPER.cz: Slavná zpěvačka sundala snubní prsten a pořádně se zřídila: Po divoké jízdě ji musely do taxíku dotáhnout kamarádky

7. září 2014 v 17:16 | DanyAvril
Manželství hudebních hvězd Avril Lavigne (29) a Chada Kroegera je pravděpodobně jen krůček od rozvodu. Vdaná paní s duší rockerky totiž vyrazila na noční tah, jímž chtěla dokázat, že už brzy bude opět volná.

Kanadská zpěvačka nemá na muže příliš štěstí. Ve 29 letech má za sebou už jedno zkrachovalé manželství s Deryckem Whibleyem, a teď to vypadá, že se historie bude opakovat. Interpretka hitů Complicated a Sk8er Boy svatební šaty podruhé oblékla loni v létě, ale brzy se ukázalo, že jí to ve vztahu s frontmanem kapely Nickelback skřípe.
Avril Lavigne v poslední době s manželem Chadem Kroegerem netráví příliš času, a raději vyráží za zábavou s přáteli. Během poslední dámské jízdy, která pro drobnou zpěvačku nedopadla příliš dobře, se Avril pořádně odvázala, a nebýt jejích kamarádek, ani by nedošla k taxíku. Po odložení snubního prstenu se jí nejspíš ulevilo a opět se vrátila do divokých časů.

T-music.cz: Avril Lavigne žaluje streamovací společnost o 500 000 dolarů

24. července 2014 v 16:48 | DanyAvril
Kanadská zpěvačka tvrdí, že firma 2VLive jí ani po deseti měsících nezaplatila za promo akci a koncert v New Yorku.
Tedy zaplatila pouze 125 000 dolarů, jednu ze tří splátek, na kterých se obě strany dohodly za to, že Avril Lavigne pro streamovací společnost 2VLive odehraje v New Yorku koncert a zúčastní se dalších promo aktivit. Vše proběhlo už v září minulého roku.
Zpěvaččině týmu teď došla trpělivost a na společnost podala třiadvaceti stránkovou žalobu.
Navíc slavné interpretce dluží peníze i jedna z přidružených firem 2VLive, která se zabývá tvorbou video přání.
ZDROJ: ZDROJ: t-music.cz - Středa, 23. červenec, 2014 Martin Wipplinger

T-music.cz: Avril Lavigne by ráda porotcovala britský X-Factor! A snaží se vnutit

24. července 2014 v 16:43 | DanyAvril
Jméno pátého porotce chystané řady britského X-Factoru je zatím přísně střeženým tajemstvím. Na veřejnost ovšem proláklo, že jednou z "rozhodčích" by se mohla stát Avril Lavigne. Sama vykazuje snahy dostat se do týmu X-Factoru.
Avril Lavigne by si ráda udělala pracovní výlet do Británie. Jinými slovy, uchází se o prestižní práci porotce v chystané nové řadě televizní soutěže X-Factor. Britskému serveru Metro to prozradil nejmenovaný člen televizního týmu:
"Bylo nám dáno na srozumněnou, že zpěvaččin mezinárodní management oslovil producenty X-Factoru, zdali by neposoudili možnost svěřit Avril tuhle roli. Zatím není jisté, kdo bude pátý porotce. Některá jména už prolákla na veřejnost, ale jen pár nejvyšších šéfů zná přísně střeženou pravdu. Ale v zákulisí se šeptá, že by to Avril být mohla."
Dodejme ještě, že potvrzeni byli zatím Simon Cowell, Cheryl Cole, Louie Walsh a Mel B.

Pokud se Avril opravdu zařadí to týmu rozhodčích, uvidí ji britské diváctvo až v pokročilejší fázi soutěže, kdy začnou živá vystoupení. A proč vlastně Avril o místo tak stojí? Není tajemstvím, že jde o dost velké prachy. A možná má už plné zuby toho, když si z její muziky někdo dělá strandu a chce trochu prohnat začínající umělce.
ZDROJ: t-music.cz - Pondělí, 21. červenec, 2014 Matěj Havrda

Moje setkání s Avril!

7. června 2014 v 12:15 | DanyAvril
Jeden z fanoušků Avril, který byl přítomen na jednom z Meet&Greet, napsal článek, jakou měl z toho zkušenost, reagoval tak na kauzu, že se fanoušci nesměli k Avril přiblížit. Přečtěte si zde překlad.

Moje zkušenost

Ahoj všichni! Jsem velmi nadšený podělit o své zkušenosti okolo Avril.

Byl jsem fanoušek od prvního alba, a měl jsem možnost i peníze, abych mohl jí vidět a setkat se s ní zažít něco, co stojí za to, ona změnila můj život úplně.
Jeden z fanoušků Avril, který byl přítomen na jednom z Meet&Greet, napsal článek, jakou měl z toho zkušenost, reagoval tak na kauzu, že se fanoušci nesměli k Avril přiblížit. Přečtěte si zde překlad.
Měl jsem možnost ji vidět v San Diegu tento týden. Nebudu vás všechny zaplavovat vším, ale řeknu vám mnoho podrobností, a budu se snažit být konkrétní.
Přecházím k okamžiku se setkání s ní. Byl jsem tak nervózní a vystrašený a velmi nadšený! Musím říct, že to bylo opravdu pěkné a pěkná péče (zacházení ochranky, občerstvení), ale byl jsem tak vyděšený, že to, co lidé a média v poslední době říkají bude pravda, ale nebylo. Chtěl jsem vědět, jaké to bude tváří v tvář. Setkat a pozdravit Avril. Bylo to opravdu rychle. Mám pocit, že jsem měl několik sekund více, protože oni (ochranka) při kontrole déle kontrolovali moji fotku, ale myslím, že to bylo v pořádku. No nestěžuji si.
Čekala jsem, až na mě přijde řada, a byl jsem nervózní a zoufalý. Dostal jsem šanci vidět osobu, která byla přede mnou a já jsem ji viděl, s růžovou košili ona byla tak malá a hezká a bezchybná. Nohy vypadají úžasné a její vlasy jsou dlouhé a její tvář je prostě tak dobrá. Přišla řada na mě!
Šel jsem kolem lidi, kteří byli součástí personálu tuším, a zamával jsem Avril a řekl: "Ahoj Avril" .... ona odpověděla, byl jsem tak nadšený! Ona: "hiiiii"a mávla rukou. Byl jsem opatrný hodně, protože jsem se dostal na m&g pokusil jsem se jí dotknout a zvládnout dobrou fotku, takže když jsem se dostal vedle ní .. jsem pomalu přesunul svou ruku na záda, když najednou prostě mě chytila za záda velmi pěkným a hravým způsobem a byl jsem tak šokován, že jsem udělal to samé! Vzal jsem fotku a čekal jsem pár vteřin před tím, než ji zkontrolovali. Když byli připraveni podíval jsem se na Avril a řekl: "BYE AVRIL!" a ona odpověděla s úsměvem a potřásla rukou jako blázen a zábavně říkala taky "BYE!".

BYLO TO TAK MOOOOOC hezké vědět, že ona je taky stydlivá, sladká, ale ne divná nebo odměřená, jak tvrdili lidé v Jižní Americe.

Koncert byl úplně na jiné úrovni. Plakal jsem tak moc, když zpívala "I´m with You" zapůsobilo to na tolik lidí. V hlavě jsem si uvědomil, že sen právě přišel, a že posílila ve zpěvu svou podobu na jinou úroveň. Zpívala "He wasn´t" místo "Hello Kitty", to mě zabilo, protože jsem posedlý touto písní. Ale měl jsem šanci s ní být, když zpívala živě přede mnou a bylo to něco, na co nikdy nezapomenu. Pokud někdy dostanete šanci ji vidět živě, nebo setkat se s ní, udělej to! Měl jsem takový krásný zážitek, a chtěl jsem se o něj podělit s vámi se všemi.

SUPER.cz: Známá zpěvačka odhalila své ženské křivky v bikinách: Na pláži přemítala o manželské krizi

21. května 2014 v 19:46 | DanyAvril
Z hudební hvězdičky Avril Lavigne (29) je dnes dospělá žena, která se nebojí v plavkách vystavit své přednosti. V mexickém Cancúnu si dopřála relaxaci, která jí má dodat energii nejen na probíhající turné, ale také do manželství, které nejspíš neprobíhá zcela ideálně.
Kanadská zpěvačka, která se na hudební scéně před 12 lety zjevila s hity Complicated a Sk8er Boy, je neustále ve formě a své publikum zásobuje dalšími písněmi. Na hudební scéně se jí sice daří, ale v soukromém životě to je o poznání horší.
Přestože Avril při své výšce 155 cm stále vypadá jako holčička, prožila si toho na svůj věk docela dost. Ve 21 letech se provdala za kolegu z hudební branže Derycka Whibleyho, ale manželství jim vydrželo pouhé čtyři roky. Podruhé Avril svatební šaty oblékla loni v létě, kdy se jejím druhým mužem stal frontman kapely Nickelback Chad Kroeger. Ani s ním se ale nejspíš ideálního manželství nedočkala a šoubyznysem kolují zvěsti o jejich partnerské krizi, která na sebe nenechala dlouho čekat.
ZDROJ: super.cz / 18. května 2014 20:45

T-MUSIC.cz: FOTO: Avril Lavigne vypadá v bikinách neodolatelně, podívejte se na sexy fotku!

21. května 2014 v 19:40 | DanyAvril
V září oslaví zpěvačka Avril Lavigne třicet let. V plavkách má ale sexappeal dvacítky.

Populární kanadská zpěvačka Avril Lavigne má za sebou náročné jihoamerické turné, po kterém vyrazila na krátkou dovolenou k moři. Na Instagram nahrála fotku, jak si zasloužený odpočinek užívá. V plavkách vypadá ve svých skoro třiceti neskutečně sexy a mladě!
Na sociálních sítích se u fotografie množí nejrůznější komentáře. Autorka toho asi nejvtipnějšího se v narážce na nedávné prapodivné meet & greet session v Brazílii do Avril Lavigne navezla s tím, jestli musel i písek na pláži zaplatit za to, aby se mohl zpěvačky dotknout.
ZDROJ: t-music.cz / Středa, 21. květen, 2014 Martin Wipplinger

T-MUSIC.cz: Demi Lovato našla své dvojče. Je to zpěvačka Avril Lavigne!

16. května 2014 v 17:06 | DanyAvril
Předtím, než Demi Lovato ohromila svým vystoupením fanoušky v Buenos Aires, setkala se v zákulisí se zpěvačkou Avril Lavigne. A podle fotek, které holky poslaly na Twitter, si to v zákulisí pořádně užily!Avril Lavigneblbne v zákulisí nejen s Miley Cyrus, ale také s Demi Lovato. Kanadská zpěvačka překvapila Demi před jejím koncertem v Buenos Aires, na který se přišla podívat. A jelikož mají holky podobné účesy, nezapomněly se také vyfotit!
"V zákulisí s mým dvojčetem," napsala na Twitter Avril a nezapomněla připojit společnou fotku, na které jsou obě holky v kožené bundě a předvádějí svou napůl vyholenou hlavu. Po koncertu pak zpěvačka tweetla zprávu: "Skvělá show v Buenos Aires," na kterou Demi odpověděla "Díky, že jsi přišla!"
Obě holky jsou teď na turné po Jižní Americe, kde je shodou okolností čekají ještě tři koncerty. A protože Avril vystupuje v Mexico City den před koncertem své mladší kolegyně, je možné, že uvidíme ještě nějakou společnou fotku!

Disfunkshion Leden 2014 - Interview - © Avril-Online.blog.cz / Vlastní překlad

21. dubna 2014 v 13:32 | DanyAvril

TENTO ROZHOVOR PŘELOŽIL:© Avril-Online.blog.cz / Vlastní překlad

Od doby, co poprvé vtrhla na hudební scénu v roce 2002, se lidé neustále snažily kanadskou
zpěvačku Avril Lavigne charakterizovat. Je punkerka? Je pop? Co vlastně je? A mezitím, co si všichni lámali hlavy s odpovědí, Avril je prostě..Avril.
"Jsem sama sebou, a když o sobě musím mluvit, je to divné. Lidé se mě na to ptají už od začátku, podle mě to je nejpodivnější věc na světě," říká Lavigne. "Všichni jsme lidské bytosti, ale lidé mi neustále kladou otázky 'Kdo jsi? Jak by ses definovala?' Nikdy jsem netušila, jak na to odpovědět, vždycky to bylo něco jako 'Jsem zpěvačka a textařka'."
Její kariéra začala v patnácti a Avril se rychle naučila, jak v tomto průmyslu chodit. "Musela jsem se naučit všechny ty věci kolem byznysu, tvrdě pracovat a být vůdce," říká. "Lidé se vás vždycky budou snažit změnit - což není moc zábavné. Takže musíte být velmi silní, průbojní a mít také na to čas, protože všechno to úsilí vyžaduje hodně odhodlání."
A Lavigne také praktikuje, co říká. Na kontě má několik #1 singlů, je také na 11. místě nejlépe prodávajících amerických zpěvaček posledního desetiletí. Ačkoliv má více slavných písní, "I'm With You" zůstává jednou z jejích nejoblíbenějších. "Nezáleží na tom, kdy se to stane, ale když uslyšíte svůj song hrát v rádiu, je to nejúžasnější pocit vůbec."

Na svém posledním albu Avril Lavigne, zpěvačka zkoušela nové věci. "Obvykle mám jasnou představu toho, co dělám, když jdu do studia, ale tentokrát jsem neměla páru,"přiznává Lavigne. Na novém albu také spolupracovala s umělci, se kterými předtím nepracovala."Je to různorodá deska," zmiňuje, "jsou tam upřímné emocionální písně, pop songy a rockové písně. 'Hello Kitty' je trochu elektronický a 'Bad Girl' je hodně provokativní a sexy. Tahle deska je jiná."

Lavigne má hodně co říct o svém životě, vztazích a stavu hudby. "Přála bych si, aby rock and roll nebyl v téhle době mrtvý. V rádiích rockovou hudbu skoro neslyším, je to na nic." Další věc, která jí chybí jsou CDéčka."Chybí mi lidé, kteří si kupují CDéčka. Milovala jsem, když jsem měla fyzické CD," říká.

Také se velmi vášnivě věnuje dobročinnosti se svojí nadací The Avril Lavigne Foundation. "Udělala jsem kus práce sThe Make-A-Wish Foundation," říká Lavigne, "a věděla jsem, že něco takového chci dělat, tak jsem založila svoji vlastní nadaci, které se soustředí na práci s dětmi se zdravotním postižením nebo jinými vážnými nemocemi." Její nadace doslova válí. Respektuje potřeby dětí, vytváří pro ně příležitosti, aby mohli následovat své sny, pomáhá jim uvědomit si, jaké mají možnosti v životě a dává jim tolik povzbuzení, kolik jen potřebují.

S novým manželstvím a novým albem, má teď Avril život celkem nabitý, ale i přesto všechno se snaží udělat si čas sama pro sebe. "Vždycky se snažím udělat si čas jen pro mě. Miluju zdobení, vaření a všechny tyhle domácí práce." Takže ať už má volno, organizuje akce pro svoji nadaci, chodí na karaoke s přáteli nebo sedí ve studiu, Avril Lavigne bude vždycky "prostě Avril."

Promiň Justine Biebere, ale Avril je nejvíc nejoblíbenější Kanaďanka navždy!

20. března 2014 v 13:00 | DanyAvril
V mezinárodních zprávách, CBC zprávy, byla reportáž, že MIT, prestižní americká katedra vědy a akademické obce, na které byl zahájen interaktivní on-line výzkumný projekt s názvem Pantheon, který zkoumal , " kvalifikaci hudební slávy v dějinách . " ( Hádej, nakonec si uvědomili, že neurovědy a fyzika jsou něco jako , nic ve srovnání s našimi oblíbenými hvězdami . )

Dokážete uhodnout, kdo se dostal na první místo kanadského žebříčku? A o kom se tedy bude mluvit v historii? Je to jasné Kanada si zvolila: je to královna sama, paní Avril Lavigne ! Na seznamu po paní Chad Kroegerové přichází umělci jako jsou: Jim Carrey , pak Justin Bieber , a pak Celine Dion . ( Že Celine je na čtvrtém místě ? To je out! )

OK , takže by jsme si měli uvědomit , že ( doslovná ) genialita Pantheon výzkumu vydala prohlášení , které vysvětluje : " Malé rozdíly v pořadí jsou ... a neměly by být používány k vyvození závěrů o popularitě a podobném zařazení jednotlivců . ( tj. Netvrdíme , že Avril Lavigne je nejznámější kanadská zpěvačka na světe. Jen je tam oblíbená a Kanaďané si jí zvolili.) "

Ale, kdo jsme stát v cestě k Avril Lavigne. Vytvořili jsme tuto fotku v photoshopu. A proč? Sorry , ale my prostě nemůže popřít, že jsme jako Kanada na Avril pyšní. Kanada, f *** jo!!

+ Chcete , slavit? Sledujte Avril Lavigne , jak dělá tradiční Kanadský poutine !
ČLÁNEK JE PŘELOŽEN Z buzzworthy.mtv.com - V ČLÁNKU MOŽNÉ PRAVOPISNÉ CHYBY

Sorry, Just Bieber, But Avril Lavigne Is The Most Famous Canadian Ever

19. března 2014 v 19:34 | DanyAvril
Pro čtení článku klikněte na obrázek :)

T-MUSIC.cz: VIDEO: Avril Lavigne má 50 milionů na Facebooku. Podívejte se na jeji ujetou oslavu

4. března 2014 v 19:20 | DanyAvril
/// Trochu starší článek ///

Avril Lavigne slavila mírně ujetým projevem a sklenkou sektu. Video potom nahrála na sociální síť.

V pátek 30. ledna dosáhl facebookový profil Avril Lavigne padesáti milionů "lajků". Z kanadské zpěvačky se v tomto ohledu stala devátá nejoblíbenější ženská pop star a udělalo jí to velikou radost.
S celou ohromnou fanouškovskou základnou se o ni okamžitě podělila v krátkém a lehce ujetém videu, které na Facebook nahrála. Připijte si s Avril Lavigne skleničkou sektu na další virtuální padesátku a popřejte jí, ať se jí brzy podaří dohnat i pětaosmdesátimilionovou Rihannu.
ZDROJ: t-music.cz / Neděle, 2. únor, 2014 Martin Wipplinger

ČLÁNEK: Jak vypadal koncert Avril v Manile – The Avril On Tour

27. února 2014 v 19:29 | DanyAvril
Mám tady jeden článek o Avril a jejím koncertu v Manile, který se konal před několika dny. Je to přeloženo ze serveru inquirer.com. Překlad je jen tak na rychlo, nejspíš tam jsou i chyby.
Manila, Filipíny, a Avril Lavigne a její čtvrté turné v Manile, ale nic se nezměnilo a zůstala mladá jako dřív, s výjimkou, že vystupovala na jevišti s frontmanem skupiny Nickelback Chadem Kroegerem, jejím novým manželem.

Grammy oceněná kanadská pop-punková princezna se chtěla vrátit na Filipíny, aby opět rockovala ve víceučelové Araneta Coliseum v pondělí večer na propagaci svého pátého studiového alba.

Velké tajemství všem Black Stars, jak Lavigne přivolala na podium Kroegera a ten začal zpívat ve fázi, kdy má zpívat Let Me Go, až náhle chraplavý mužský hlas ovládal celou melodii.
Avril oblékla prostý černý top a kalhoty, 38-rok-starý Nickelback zpěvák pokorně vstoupil na scénu, přivítal Avril krátkým teplým objetím a poté se pozdravil s fanoušky Avril.

Od svého album vydané v loňském roce, kanadský pár zazpíval společně s Lavigne nejnovější singl "Let Me Go".

Před rozloučení na jevišti, Kroeger chválil hvězdu noci jakmile zpívali poslední tóny písně, řekl: "Dámy a pánové, Avril Lavigne!"

Na druhé straně, 29-let stará Lavigne dala jejímu manželovi další objetí a nesměle pronesl, "Ahoj, manželi."

Lavigne a Kroeger měli svatbu někdy v červenci loňského roku, ale držel to v tajnosti na veřejnosti ze začátku.

Vztah v květenu-prosinci předcházel rozvod Lavigne, když jí bylo 25 , s Deryckem Whibleyem po třech letech manželstvíYY.

Navždy mladá

Přesně ve dvacet hodin pop punková princezna odstartovala své turné v Manile.

Avril přišla po intru na podium v oblečku Hello Kitty, a přitom zpívala tuto písničku, z jejího nejnovějšího alba. Dav šílí a Avril pokračuje s Girlfriend a přitom má růžovo lesklý mikrofon.

Na podiu jsou světlé růžové světla, srdce, lebky a hvězdy, které zdobí jeviště jako ve stylu Lavigne, ta je oblečená v černém oblečení - tričko R.O.C.K.S, najednou zpívá dvě ze svých nejnovějších hitů Rock N Roll a Here´s To Never Growing Up.

Poté se chtěla Avril vrátit zpět ve své tvorbě a dala He Wasn´t, Don´t Tell Me, My Happy ending. A tak připomněla rok 2004 a éru Under My skin.

Před přechodem z jedné skladby do druhé, Avril prohlašuje sladká slova k filipínskému davu, "Vy jste tak moc pro mě" a téměř povinná poznámka "Mockrát vám děkuji za to, že tu jste dnes večer."

Během celé show, fanoušci byli všichni na nohou, jak zpívali, většina z času, křičeli, i když byly odlehčené skladby, který také hrála na kytaru v některých písních.

Pohodová aura Lavigne pokračovala, když zpívala "Complicated", klid byl vyplněn během několika minut. Když najednou byla tma a na obrazovce se objevil Marilyn Manson a doprovodné video a začala hrát divoká písnička Bad Girl.

Lavigne vyšela na jeviště a měla na sobě černé gothic šaty a na hlavě červené. Ona a Manson prakticky zaječel společně, což vede k písni "Bad Girl".
Na konci pseudo koncertu, Lavigne začala zpívat "Losing Grip" a "Sk8er Boi," a to mělo za následek ještě hlasitý jásot z divokého davu.

Lavigne se rozloučila. Ale ve chvíli, dychtivě se vrátila potěšit své fanoušky, kteří doslova dupali do země, zatímco opěvovali její jméno na přídavek.

Tentokrát s králičí čelenko, pop punková princezna se vrátila na podium a zazpívala tři z jejích největších hitů What The Hell, Smile a I´m With You.

Na konec koncertu, Lavigne více komunikovala se svými fanoušky ve středu každé skladby, předávala do davu mikrofon a požádala je, aby zpívali v refrénu.

Před její poslední písní I´m With You řekla "Chci se věnovat tuto píseň všem Black Stars z Manily dnes večer."

Lavigne na rozdíl od jakýchkoli jiných mezinárodních interpretů koncertujících v Manile, nemluvila se svými fanoušky "děkuji" a "Miluji tě" v mateřštině, ale to, co nadchlo všechny uvnitř velké arény bylo, když jí vřele řekl: "Ty jsi důvod Manilo proč se směju" řekla na závěr celé noci.

MUSICSERVER.CZ: "Avril Lavigne" - recenze

17. listopadu 2013 v 19:47 | DanyAvril

Přidávám zde recenzi ze serveru musicserver.cz na nejnovější CD Avril "Avril Lavigne". Pokud jste fanoušky Avril jako já :D, tak si raději ani tuto recenzi nečtěte! Na tomto serveru jsou recenze hodně tvrdé na všechny autory a Avril obzvlášť. Nevím proč jsou ti, kteří píšou ty recenze tak přísní. Ano s některýma věcmi v recenzi souhlasím, ale jinak mi to přijde, že autor ani CD neslyšel :( ... :) No přečtěte si ty bláboly :)

Hodná holka Avril Lavigne


06.11.2013 09:20, Josef Martínek

Také nostalgicky vzpomínáte na starou Avril Lavigne z období prvních desek, která svými chytlavě přidrzlými hity dobývala hitparády i srdce fanoušků? Pak vzpomínejte dál. Novinková nahrávka, kterou pojmenovala sama po sobě, totiž strmě klesající křivku zpěvaččiny kariéry znovu posunuje do nového minima.

5/10
Avril Lavigne - Avril Lavigne
Vydáno: 1.11.2013
Celkový čas: 45:59
Skladby: Rock N Roll, Here's To Never Growing Up, 17, Bitchin' Summer, Let Me Go (feat. Chad Kroeger), Give You What You Like, Bad Girl (feat. Marilyn Manson), Hello Kitty, You Ain't Seen Nothin' Yet, Sippin' On Sunshine, Hello Heartache, Falling Fast, Hush Hush
Vydavatel: Sony Music
Avril Lavigne bývala v dobách své největší slávy opravdu zajímavým osvěžením hudební scény. Jako rebelující teenagerka kousala, bavila a v některých povedených baladách také dojímala. Přerod z pop-punkové dračice v popovou princeznu započatý deskou "The Best Damm Thing" a dokončený posledním nevyvedeným (a neúspěšným) počinem "Goodbye Lullaby" jí však příliš neprospěl, a tak se čekalo, jak se devětadvacetiletá Kanaďanka vypořádá s řadovkou číslo pět. Vše začalo velmi nadějně - vynikajícím pilotem "Here's To Never Growing Up", který se dá bez nadsázky označit za to nejlepší, co zpěvačka v posledních letech vydala. Ovšem skončilo to stejně neslavně jako minule - tedy deskou jako celek zcela prázdnou, průměrnou a místy velmi lacinou. Na třinácti nových písničkách si podle svých slov dávala Avril opravdu velmi záležet, na desce pracovala dlouho a fanoušky na ni lákala již od začátku roku. Výsledek však spíše než jako propracovaná kolekce působí jako odfláknutá nahrávka stojící na zdařilých singlech a doplněná mohutnou vrstvou vaty. Ze sestavy nových skladeb vyčnívají hlavně první dvě upoutávky, již zmíněný song "Here's To Never Growing Up" a jeho nástupce "Rock N Roll". Samozřejmě, nejedná se o nic objevného nebo překvapivého, od hudby kanadské interpretky se nic převratného čekat ani nedá. Díváte-li se na její jednoduchý pop-rock s nadhledem, pobavit vás tyto kousky zvládnou a dokonce zpěvačce i odpustíte, že ačkoliv jí táhne na třicet, zní stále jako rozpustilá puberťačka. A koneckonců se jako teenagerka často prezentuje také ve svých videoklipech.

Špatně nedopadl ani třetí singl - romantický duet "Let Me Go" s frontmanem skupiny Nickelback Chadem Kroegerem, který je od letošního roku zároveň zpěvaččiným manželem. Na rozdíl od předchozích dvou skladeb však sladká balada nemá takovou trvanlivost a uspokojí pouze na prvních pár poslechů. Zbytek desky pak většinou brouzdá po prázdných, nicneříkajících melodiích - občas veselých, jindy pochmurných, přesto stále velmi plochých. Z neutuchající nudy vlastně posluchače vytrhne jen našlapaný duet "Bad Girl" s démonickým Marilynem Mansonem, který má skvělý náboj i štiplavou pointu. Snad jen jedno Avril nezbaštíte - nálepku zlobivého děvčete. Zbytek nahrávky ji totiž ukazuje jako velmi hodnou a poslušnou holku. Tak poslušnou, že vzorně poslouchá svého manžela, který se spolupodílel na vzniku většiny písniček. A prsty měl i v největším průšvihu celé kolekce - naprosto hloupém a infantilně znějícím paskvilu "Hello Kitty", který kandiduje na pozici nejhorší písně, jakou kdy interpretka natočila. I když se zpěvačka v některých písních stále snaží vypadat jako rebelka, zdvižené prostředníčky a další ostřejší výrazy v jejích textech už působí spíše jako póza a poslední výkřiky její punkem říznuté éry. Eponymní deska tak Avril Lavigne rozhodně ztracené zástupy fanoušků nevrátí, ba naopak - nejspíš ji z jejího kdysi mohutného jádra skalních příznivců ještě pár dušiček ubere. Její hudba se absolutně nevyvíjí a zpěvačka začíná mít potíže s nedostatkem potenciálních posluchačů. Generace mladistvých, která ji následovala v dobách jejích začátků, jí totiž už dávno odrostla a současní teenageři své zraky upínají spíše k jim věkově bližším Miley Cyrus nebo Demi Lovato. Pokud se chce Avril podobným stylem hudby prezentovat i po třicítce, bude mít s přežitím v početné ženské konkurenci vážný problém.
ZDROJ: musicserver.cz - autor: Josef Martínek

Avriliny oblíbené písničky

31. října 2013 v 19:34 | DanyAvril

Na internetu se objevil seznam nynějších nejoblíbenějších písniček od Avril.
ZDROJ: avril-online.blog.cz
 
 

Reklama