JINÉ

Důvody neaktivity na blogu + novinky kolem Avril!!!!

16. listopadu 2014 v 18:26 | DanyAvril
Ahoj, příjemný nedělný večer!

Asi jste si všimli "neaktivity zde na blogu" Tato neaktivita má dva důvody. A svým způsobem ani za jeden nemůžeme!

Tak za prvé NEJSOU VŮBEC ŽÁDNÉ NOVINKY OKLOLO AVRIL! Avril "zmizela z povrchu zemského". A proto ani není nic moc co přidávat.
A za druhé DÍKY PRVNÍHO DŮVODU- jelikož není co přidávat, nas to tady už moc nebaví.

(Neznamená to, že tady končíme, ale trochu to tak vypadá, uvidíme jak se to kolem Avril rozjede a hlavně kdy.)

A teď něco okolo Avril

1) Okolo Avril se neděje nic!

2) Vůbec nechápu, i když má Avril volno ,proč není alespoň minimálně aktivní na twitteru nebo nějak. Všechny celebrity co znám, tak jsou alespoň trochu aktivní.

3) Určitě všichni víte, že internetem, proběhly cca. Tři týdny zpět článekz, že se Avril a Chad se rozvádí. Minulý týden, měl Chad rozhovor v jednom rádiu, protože propaguje jeho nové album, co vyjde. A popřel všechny informace o jejich rozvodu. Proto všichni fanoušci byli nadšení, že jsou stále spolu.

4) Fakt ale je, že Chad mohl popřít informaci- že on chodí po Los Angeles a pomlouvá Avril a říká, že se rozvádějí.(což se psalo na internetu. Takže nakonec zase nevíme co je pravda. Chad to mohl myslet tak, ať nevypadá špatně, ale rozvod může pořád trvat. (Přece jen Chad nepřišel ani na Avrilinu oslavu - píšou americké deníky)

5) Další novinkou- nebo špatnou zprávou je, že Epic Records- nahrávací společnost u které je Avril. Natočí a vydá "Vánoční CD" Na které budou všichni interpreti, kteří jsou u této společnosti. A budou tam mít vždy jednu píseň, vánoční, novou(speciálně napsanou pro jedince) - AVRIL TAM OVŠEM NEBUDE. Překvapuje vás to? Media si na tom smlsli, protože minulý rok, když vycházelo něco podobného, a třeba taková Hillary Duff měla pauzu, tak taky přišla a natočila to.

6) Vzhledem k nepovedené éře "AVRIL LAVIGNE" , informacích o rozvodu, které Avril nebyla schopna ani potvrdit ani popřít a teď to vánoční CD, začali media psát články typu. KONEC AVRILINÉ KARIÉRY nebo AVRIL LAVIGNE JE TO PŘIPRAVENA ZABALIT.

A co na to fanoušci? Jsou celkem rozčílení, nevadí jím, že má Avril zase pauzu, ale chtěli by alespoň, aby si Avril svých fanoušků více vážila a aspoň na férovku, tak jak každý napsala: BERU SI ROK VOLNA. A tím by to skončilo. Musí si odpočinout jak potřebuje, to všichni musí pochopit, ale to "ZMIZELA JSEM S POCRCHU ZEMSKÉHO" je od ní hnusné k fanouškům, o které díky tohoto přichází.

Nakonec jako tradičně se na internetu píše, že je Avril těhotná, ale nevím, to se psalo už tolikrát, tak uvidíme. Taky se objevila tato jedna fotka, ale podle japonského webu se jedná o fotomontáž. Aspoň se podívejte.


Omlouvám se za tak dlouhý článek, ale Avril mě opravdu nasrala svým chováním, jak je laxní a tak celkově. Opravdu to na mě působí jako její konec zpěvačky. Vždy alespoň oznámila pauzy. A teď nic. No uvidíme.......
Hezký zbytek neděle!
DanyAvril

POZASTAVENÍ-VOLNO

29. srpna 2014 v 12:19 | DanyAvril
Ahoj, prozatím, pozastavení-volno, mám teď toho moc + taky mám většinou problémy s přihlášením na blog, během září, se to rozjede - doufám! xo DanyAvril

Nový letní design

8. července 2014 v 12:39 | DanyAvril
Na blogu je nastaven nový letní design. Je takový rychlý a nic moc. V záři bude nastaven nový "propracovanější" snad :D

Přeji hezké léto!

28. června 2014 v 22:39 | DanyAvril
Ahoj, jen jsem chtěl za celý blog popřát hezké léto a příjemné prázdniny. Blog letos pojede bez omezení, ale uvidíme kolik novinek bude okolo Avril, když právě dokončuje tour. zatím Ahoj! DanyAvril

Petice pro koncert Avril Lavigne v České republice

3. dubna 2014 v 17:26 | DanyAvril
Ahoj, jsi fanoušek Avril Lavigne. Prosím o pomoc! E-shop http://www.abbey-dawn.cz se snaží o to, aby Avril přijela do ČR! Na stránkách E-shopu je online petice http://www.abbey-dawn.cz/petice/ . Přišel mi email od jednoho z majitelů E-shopu kvůli propagaci, aby se do petice zapsalo co nejvíce lidí. Možná už tam zapsaná/ný jsi, ale třeba znáš nějaké= blogery, kamarády, kteří nejsou.
Tady je email co mi přisel:
Rozhlaš to ostatním blogerkám - ať si stáhnou klidně naše logo eshopu a upraví si, nebo si mohou vzít obrázky z naší Fb stránky a můžeš i přeposlat dál tento email celý, ať to nemusíš smolit ten text emailu. Budeme i dělat blog u nás na eshopu. Jestli tě ale mohu poprosit, zapropaguj jak Soutěž (http://www.abbey-dawn.cz/jarni-soutez-avril-lavigne-abbey-dawn-2014/), tak Podpisy pro Petici (http://www.abbey-dawn.cz/petice/). Čím více získáme podpisů, tíml lépe. Jinak připravujeme Fanbook zde, přidej se tam na Fb: https://www.facebook.com/groups/614641651906607/ a v rámci týdnů s tím budeme taky pracovat.

S pozdravem a velkým díky

David Dobrovolný

Manažer Abbey-dawn.cz

TEL: 604 315 834

WEB:http://www.abbey-dawn.cz

Přeji úspěšný rok 2014

26. prosince 2013 v 18:58 | DanyAvril
Ahoj, prvně přeju za celý blog úspěšný rok 2014, který přijde už za pár dní. Teď pár organizačních informací. Dnes nyl nastaven nový design. Je super ta animace :). Blog je teď v takové nové odlehčené podobě. No uvidíme jak se to bude líbit. Z menu toho dost ubylo. A vše z horních a dolních boxů, bylo dáno do jedné rubriky VŠE O AVRIL LAVIGNE. Zdá se mi to přednější takové vše na jednom místě.

Najdete tam rubriky jako např.: fotogalerii, video galerii, hudbu a jiné. A taky tam nově najdete kompletní diskografii, projekty od Avril a Novou foto galerii. Zde na blogu bude vše probíhat tak jak dosud probíhalo. Akorát to teď je vše na jednom místě, je to k vůli přehlednosti a celkově rychlejší orientaci na blogu.

Teto rozcestník se ještě upraví, ale dnes už to nejde blog zase nějak blbne :D .

Jinak jak tak pozoruju, tak letos dost blogu odpadlo, není čas atd. A to dost dobrých blogů, takže doufám, že to tu vydrží, kdyby ne, tak by to byla škoda, přece jenom teď spolu pojedem už 6 rok! Je to ú plně neuvěřitelné!!!

Dále nezapomeňte sledovat i naši fanouškovskou stánku na facebooku a stránku Chceme Avril Lavigne v Čr. Ale s Avriliným stylem kdoví, jestli se ji zde v Česku vůbec dočkáme, no ale buďme optimisti :D.

Tak se mějte pěkně a užijte si volno, nebo ti co přes svátky pracují, tak ať jím to uteče. xo DenyAvril

Můj komentář na otázku z facebookové stranky blogu.

5. prosince 2013 v 20:18 | DanyAvril
Na facebookové stránce blogu ZDE. Napsala jedna holka jestli se může zeptat na názor na zda

Zachrání někdo Avrilinu kariéru?

článek neboli názor té holky najdete ZDE.

MOJE REAKCE:

Ahoj, reaguju na článek naprosto s tebou souhlasím. Avril taky miluju, a její strategii nerozumím, al dá se pochopit. Vezměme v potaz, že Avril je Kanadská zpěvačka, Avril si v Kanadě vybudovala slušnou základnu fanoušků stejně jako v Japonsku, Avril se snaží bodovat, proto se snaží zde více vystupovat atd. Přiznejme si, že propagace v Kanadě a hlavně Japonsku jsou větší než ve zbytku světa. Ale pozor všude kde je Avril jí představují jako přivítejte Avril Kanadskou zpěvačku. Třeba Justin Bieber je taky Kanadan, ale kdo to o něm ví? Je to možna :D někdo a nikoho víc to nezajím. Proč to píšu?

Z toho vznika hlavní Avrilin problém! Avril se stala slavnou v období po roce 2000. V te době Madony atd. ustoupili a pšla Avril, Britney Spears, P!nk a další. Všechny byly celosvětově uznávané a slavne. Jenže co se jim stalo? Udělali něco co málokteré zpěvačky dělali. Měli nove CD turné CD … jeli bez přestávky! Všechny! Vždyť všichni psali články o Avril jak je skvěla jak pořád pracuje! A jestli nezanedbává kamarády a rodinu. Těžko říct, ale proto se i rozvedla.
A nyní přichází zlom kolem roku 2008 po vyčerpaní si všechny vzali dovolenou na rok i víc. A v tomto dobí přišli Miley Cyrus, Katy Perry, Lady Gaga. A úplně je vytlačili. Proto se nedivím, že při Black star tour Avril uplně Ameriku(severní) vynechala. Sama řekla, že ji to nevadí, ale že přiznává, že konkurence je veliká. Jaké překvapení že nyní i taková P!nk v americe klesla a proto má zase útočiště v Australii jako Avril v Japonsku.
Avril dle mě ani nepomohla její značka oblečení parfémy nadace… Vždy když někdo začne dělat více věcí najednou tak ta původní upadá na úkor těch dalších, hold Avril není robot :D

Nyní aktuálně mě děsí, nebo nechápu jak v Americe předehnaly takovou třeba Lady Gagu Taylor Swift nebo Katy Perry, jako neříkám, že si někdy od nich nic neposlechnu, ale Katy naživo ani zpívat neumí a jsou na 1 místě.
Nevím jak to dopadne mám o Avril strach, ale myslím si, že se Av neztratí, pořád bude zpívat třeba i v 50, ale asi se dříve nebo později přestěhuje do Kanady a bude vystupovat jenom tam jako Kanadská star. Vždyť příkladem je třeba česká scéna, taková Tereza Kerndlová včesku je populární, ale taky zpívá pořád dokola jedno a to samé, a v zahraničí by si neškrtla! Tak asi dopadne Avril skončí v Kanadě … :)

Avril hodně štěstí! Miluju tě!!!!!

Za 4 týdny jsou Vánoce

1. prosince 2013 v 17:09 | DanyAvril
Ahoj, dnes je první adventní neděle. A to znamená jediné, že za 4 týdny budou Vánoce. Proto byl dnes nastaven nový vánoční design. Doufám, že je alespoň trochu povedený.

-> jinak se podívejte na články, dnes bylo přídano dost obrázků do rubriky kreslená Avril

-> taky tři flashbacky

-> dnes sice jeden článek, ale postupem času se zase rozjede robrika STYL OD AVRIL, protože Avril má svůj styl, ale zato opravdu skvělý

-> dále jste si všimli, že před 2 týdny oficiálně skončil projekt AVRILISANGEL, protože se styl kanálu youtube za několik let změnil a už nebylo dále únosné nahravat tam videa, i když mě to bavilo :D

-> no v Lednu tu bude jiný design zcela odlišný předchozím a taky tu bude hodně změn na blogu, blog bude v takové jednodušší verzi. Nevím co od toho čekat, ale v dnešní době se vše tak zjednodušuje atd. tak tedy uvídíme no

Zatím se mějte a užijte si Prosinec a jak jinak než s Avril ... Ahoj xo DanyAvril

Chceme Avril Lavigne v ČR - a-lavigne.blog.cz

11. srpna 2013 v 14:26 | DanyAvril
Ahoj! Píšu tuhle zprávu z důvodu, že Avril v jednom rozhovoru prozradila, že pojede na turné. A jelikož všichni Avrilini fanoušci chtějí aby Avril vystoupila v Praze. Jelikož se to nepovedlo u předešlého The Black Star Tour. Proto se pokusme tomu pomoct. Pokud jste fanoušky Avril, tak jistě víte, že už se něco děje. Vše zajišťují lidé z webu a-lavigne.blog.cz

POJĎME TEDY POMOCT !!!!Zdali chcete pomoct přečte si tyto články a informace (přesměrováno na: a-lavigne.blog.cz):


Zapište se do této petice: http://www.avril-shop.cz/petice/
Sdílejte toto video: Přečtěte si tento článek: Avril plánuje turné - A co my?
Taky tento článek: New info!:)
+ tady ten článek důležité: Vyfoť se a přijeď na sraz


Už při pokusu dostat Avril do ČR při The Black Star Tour. Byl na internetu tento článek, taky z webu a-lavigne.blog.cz. Připomeňte si ho ZDE(supperr.blog.cz).

Nebo si jej rovnou přečtěte:

Na Facebooku jsem založila skupinu "Chceme Avril Lavigne v ČR". Co je teď třeba udělat? Samozřejmě kliknout na "to se mi líbí" a šířit to co nejvíce! Facebookovské skupiny toho v minulosti dokázali již mnoho, tak to třeba i my zvládneme! Jen je třeba nasbírat co největší množství lidí a pak i nadále jednat s Live Nation.

CHCEME AVRIL LAVIGNE V ČR!

a-lavigne.blog.cz & blend.er.cz
Btw.: dejte si to prosím na svoje blogy, samozřejmě klidně bez zdroje. (jinak článek je z : a-lavigne.blog.cz)

POKUD CHCEŠ AVRIL LAVIGNE V PRAZE ZKUS POMOCT! DĚKUJEME !

prosím !

4. srpna 2013 v 15:55 | DanyAvril
Ahoj, mám prosbu, neznáte někdo název této písničky??? Sháním pro kamarádku!!! Když tak napište :) Předem díky! DanyAvril.

Nový design + překlad Rock n Roll

24. července 2013 v 23:03 | DanyAvril
Ahoj, na blogu byl nastaven nový design. Doufám, že se alespoň trochu líbí.
+
Tady v tom článku, naleznete překlad písničky Rock n Roll. Mějte se DanyAvril .

Co nového???

7. června 2013 v 17:48 | DanyAvril

Ahoj, píšu zde tento článek kvůli pár oznámením.

1., Na blogu po dobu dvou týdnů bude trochu omezen provoz - a to z důvodu málo času. Kolem Avril se toho bude dít hodně, proto děkuji za pochopení. Jedu do zahraničí. Kdyby byl čas tak si zabloguju :)

2., Podívejte se na youtube kanál AVRIL IS ANGEL jedná se o kanál a projekt blogu. Byly tam přidány dvě nové videa. Jedno s písničkou 17. A druhé s písničkou Jar of heats. Nejedná se o píseň Avril. Ale od jedné nadějné a nadané zpěvačky Christiny Perri. Vím, že to sem nepatří, ale ta písnička je skvělá. Podotýkám, že je už starší, takže ji možná znáte ;) Jinak videa z tohoto kanálu naleznete v této rubrice. ;)

3.) Tento bod se bude týkat taky PROJEKTU blogu. Chci oznámit a opět zopakovat, že bývalý a tedy neaktuální projekt POWERPOINT PREZENTACE skončil!!! A tedy jí není možné zaslat. (PROJEKT SKONČIL V ROCE 2010)!!!! Proto si o prezentaci nepište !!!! ;) . Prezentace je neaktuální, kdyby se to změnilo a projet by se znovu rozjel .... dám vědět.

4.) Tento bod vám oznamuji, že dneškem na blogu naleznete rubriku AVRIL !FLASHBACK! ... Tato rubrika má nestarost jediné, v ní minimálně 1x do týdne přibyde článek, bude to buď nějaký článek , video, fotka (fotky) , které jsou starší tedy od Avrilineho narození po rok 2012 !!!! Tedy v této rubrice si budeme moct zavzpomínat na staré překlady, videa, atd. Tento styl tedy FLAHBACK (Retrospektiva) ... není novinkou, využívá ho více stránek, je to super. Připomenout si nějaké starší vystoupení, nebo nějako pěknou fotku, na kterou jste už třeba zapomněli ;) ;). Takový to článek, bude obsahovat navíc takový orientační obrázek:
5.) Vám chci pořád hezké prázdniny, hlavně už ne déšť, ale sluníčko !!! :) :) Mějte se a nezapomeňte Here´s to never growing up !!! xo xo DanyAvril

HELLO KITTY DESIGN!

2. června 2013 v 18:27 | DanyAvril

Ahoj

na blogu byl včera nastaven nový design. Je s Hello Kitty a to z toho důvodu, že by se tak měla jmenovat jedna nová písnička od Avril. Tak takový "náladový" design, který naladí na nové album a novou písničku, na kterou se určitě všichni těšíte.

Design se mi líbí, ale ten předchozí byl lepší. Dle mě už tady nikdy nebude tak dobrý design jako ten minulý. Bude ho těžké překonat. Trochu možná působí dětsky, ale to je tou Kitty :D :D Jinak hodnocení, tak na 95% úspěšnosti :D :D

Jinak se omlouvám za zpoždění a neaktivitu přidávaní článků minulý týden. Důvod je prostý MATURITA + TVORBA NOVÉHO DESIGNU. Proto se tímto omlouvám.

Teď se už budeme čekat a těšit se na nové album. Bude to super :D :D :D :D :)

Jinak pro všechny návštěvníky blogu, ale i pro ostatní lidi z České Republiky a hlavně z Čech hodně sil s povodněmi :( :(.

Mějte se DanyAvril....

Nový design, je hotov ♥

17. února 2013 v 17:49 | DanyAvril
Ahoj, tak je zde nový design. Je úžasný asi jeden z nejlepších vůbec! ♥♥♥ Doufám, že se vám taky líbí, užijte si ho ... xo DanyAvril

Ahoj..

16. února 2013 v 23:40 | DanyAvril
Ahoj, dnes byl nastavený nový design, ale není 100% hotový, do dvou dnů to bude hotové xo DanyAvril
 
 

Reklama